مراسم احیای نیمه شعبان در مسجد مقدس جمکران برگزار می‌شود
مراسم احیای نیمه شعبان در مسجد مقدس جمکران برگزار می‌شود

– اخبار استانها – حجت‌الاسلام یاسین حسین‌آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در قمبا اشاره به مصادف شدن بهار سال جدید با اعیاد شعبانیه اظهار داشت: برگزاری گعده قرآنی، تلاوت آیات مهدوی توسط قاریان قرآن کریم و گفتگوی صمیمی با قاریان ازجمله برنامه‌های این مراسم است. معاون فرهنگی مسجد مقدس جمکران با تأکید بر گنجاندن […]

– اخبار استانها –

حجت‌الاسلام یاسین حسین‌آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در قمبا اشاره به مصادف شدن بهار سال جدید با اعیاد شعبانیه اظهار داشت: برگزاری گعده قرآنی، تلاوت آیات مهدوی توسط قاریان قرآن کریم و گفتگوی صمیمی با قاریان ازجمله برنامه‌های این مراسم است.

معاون فرهنگی مسجد مقدس جمکران با تأکید بر گنجاندن سیره مهدوی در زندگی روزمره افزود: در این برنامه کارشناسان برجسته مانند حجت‌الاسلام‌والمسلمین عابدینی و حجت‌الاسلام‌والمسلمین رحیمیان در خصوص مهدویت و سبک زندگی مهدوی سخنرانی می‌کنند.

لزوم برپایی ایستگاه‌های صلواتی فرهنگی در ایام نیمه شعبان در قمکاروان‌های شادی هم‌زمان با جشن نیمه شعبان در قم به حرکت درمی‌آیندشهر قم پذیرایی مسافران در ایام نیمه شعبان نیست

وی صبر و بردباری در مقابل کفر و بی‌ایمانی را ازجمله وظایف شیعیان در غیبت کبری دانسته و عنوان کرد: برگزاری محفل شعرخوانی توسط صابر خراسانی از ویژه‌برنامه‌های پیش‌روی این مکان مقدس در مراسم احیا است.

حسین آبادی با اشاره به قرائت مناجات شعبانیه با صدای حاج احمد واعظی خاطرنشان کرد: این مراسم با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی انجام‌شده و از مدعوین گرامی خواهشمندم با به همراه داشتن دستکش، ماسک و مواد ضدعفونی‌کننده در مراسم شرکت کنند.