تنیسور قم در صدر برترین‌های ایران
تنیسور قم در صدر برترین‌های ایران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، تنیسوری که در سال ۱۳۹۷ با درخشش در میادین مختلف داخلی و برون‌مرزی توانست برای نخستین‌بار قم را در رشته تنیس بازی‌های آسیایی صاحب سهمیه کند، امیرحسین بادی است که اکنون در صدر برترین‌های تنیس ایران قرار گرفته است. با اعلام […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، تنیسوری که در سال ۱۳۹۷ با درخشش در میادین مختلف داخلی و برون‌مرزی توانست برای نخستین‌بار قم را در رشته تنیس بازی‌های آسیایی صاحب سهمیه کند، امیرحسین بادی است که اکنون در صدر برترین‌های تنیس ایران قرار گرفته است.

با اعلام برترین‌های کشور در بخش آقایان امیرحسین بادی از استان قم همچنان صدرنشین باقی ماند، تنیسوری که در بازی‌های دیویس کاپ آسیا و اقیانوسیه سابقه حضور دارد و اکنون شاخص‌ترین تنیسور قم در میادین داخلی و بین‌المللی محسوب می‌شود، ورزشکاری که از رده‌های سنی پایه به شکل مستمر در عرصه قهرمانی این رشته تلاش می‌کند.

از سوی کمیته مسابقات فدراسیون تنیس نفرات برتر رقابت‌های جام حذفی تنیس باشگاه‌ها و دسته‌جات آزاد کشور و همچنین رقابت‌های  جایزه بزرگ این رشته در هرمزگان معرفی شدند، در حالی که امیرحسین بادی از استان قم بالاتر از دیگر رقبای خود صدرنشین این رده‌بندی است.

با توجه به نتایج مسابقات جام حذفی تنیس ایران در جزیره کیش و همچنین رتبه‌بندی پیکارهای جایزه بزرگ کشور در بندرعباس، امیرحسین بادی از استان قم با کسب ۶۷۵۲ امتیاز جایگاه نخست را در اختیار گرفت و رقیب سرسخت سال‌های اخیر وی یعنی حسام یزدی از تهران با ۴۸۰۶ امتیاز در جایگاه دوم قرار دارد، ضمن اینکه سینا مقیمی از تهران با ۴۳۶۲ امتیاز رتبه سوم را از آن خود کرده است.

در شرایطی که ۷۲۳ تنیسور در جدول رده‌بندی برترین‌های کشور صاحب رتبه هستند، محمد مهبد از تهران با ۳۵۲۵ امتیاز، مهدی سوری دیگر تنیسور تهرانی با ۲۵۲۷ امتیاز، امیراصلان منتخب از فارس با ۲۳۰۶ امتیاز به همراه مهرشاد قفقازی از اصفهان با ۱۹۶۵ امتیاز رده‌های بعدی را در اختیار گرفته‌اند.

انتهای پیام / ۷۸۰۰۲