جشن ۱۰ هزار نفری یاوران ام‌المؤمنین حضرت خدیجه کبری(س) در قم برگزار شد

– اخبار استانها – به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، ششمین اجتماع بزرگ یاوران ام‌المؤمنین حضرت خدیجه کبری(س) با عنوان «برترین انتخاب» به مناسبت سالگرد ازدواج پیامبر(س) و حضرت خدیجه کبری(س)در سالن فرهنگی ورزشی خانه مهندس پردیسان برگزار شد. بیش از ۱۰ هزار نفر از اقشار مختلف مردم […]

– اخبار استانها –

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، ششمین اجتماع بزرگ یاوران ام‌المؤمنین حضرت خدیجه کبری(س) با عنوان «برترین انتخاب» به مناسبت سالگرد ازدواج پیامبر(س) و حضرت خدیجه کبری(س)در سالن فرهنگی ورزشی خانه مهندس پردیسان برگزار شد.

بیش از ۱۰ هزار نفر از اقشار مختلف مردم قم در این مراسم جشن شرکت کردند که استقبال بسیار خوبی از این برنامه دینی_فرهنگی بود.

حجت‌الاسلام رفیعی و حجت‌الاسلام فرحزاد در این مراسم درباره اهمیت ازدواج در اسلام و لزوم ترویج فرهنگ ازدواج آسان در جامعه سخنرانی کردند.

اجتماع بزرگ یاوران حضرت خدیجه کبری(س) در قم برگزار می‌شودبجنورد| زندگی حضرت خدیجه‌ الگویی عملی برای زوج‌های جوان استقم| آیت‌الله سبحانی:حضرت خدیجه(س) همه هستی خود را برای نشر اسلام فدا کرد

علی ضیا مجری صدا و سیما در این مراسم به اجرای برنامه پرداخت و صابر خراسانی نیز شعرخوانی کرد، اجرای پارسا خائف هنرمند نوجوان عصر جدید و برنامه‌های شاد و طنز از دیگر برنامه‌های این جشن بزرگ بود.

حجت‌الاسلام حبیب‌الله فرحزاد استاد حوزه علمیه با اشاره به لزوم آشنایی با زندگی ام‌المومنین حضرت خدیجه(س) در این مراسم بیان کرد: باید سعی کنیم نام، یاد، اخلاق و سیره حضرت خدیجه(س) همیشه زنده بماند.

وی با اشاره به ویژگی‌های اخلاقی حضرت خدیجه(س) افزود: ایثار، گذشت و حمایت مادی و معنوی بانو خدیجه(س) از پیامبر(ص) و دین الهی باید الگوی ما در زندگی قرار بگیرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از تسنیم جشن بزرگ «برترین انتخاب» توسط موسسه حضرت خدیجه(س) برگزار شد، این موسسه فرهنگی فعالیت‌های زیادی برای برپایی مراسمات شادی اهل‌بیت(ع) در قم دارد.

مؤسسه خیریه حضرت خدیجه(س) با عنایت حضرت و با هدف حمایت از گرفتاران، سیل‌زده‌ها، زلزله‌زدگان، کمک به محرومان، قربانی کردن و اطعام ایتام راه‌اندازی شده است و تاکنون بیش از ۱۰۰ هزار زائر اولی را به قم، مشهد و کربلا اعزام کرده است.