شهرک صنعتی کاسپین و ۱۲ هزار شغل قربانی ابتکارِ هیئت وزیران! / پاسخ ندادن جهانگیری به مشکل ده‌ها تولیدکننده بعد از گذشت ۳ سال! +فیلم

گروه اقتصادی خبرگزاری دانشجو- سینا احدیان؛ شهرک صنعتی کاسپین (یک) واقع در استان قزوین در سال ۱۳۷۸ با هدف کمک به رونق تولید و صنعت و ایجاد اشتغال در مناطق کمتر توسعه یافته و جلوگیری از تمرکز گرایی در پایتخت و کلان‌شهرها، در فاصله ۱۲۰ کیلومتری از پایتخت و با انگیزه‌ی تشویق معافیت مالیاتی ۵ […]

گروه اقتصادی خبرگزاری دانشجو- سینا احدیان؛ شهرک صنعتی کاسپین (یک) واقع در استان قزوین در سال ۱۳۷۸ با هدف کمک به رونق تولید و صنعت و ایجاد اشتغال در مناطق کمتر توسعه یافته و جلوگیری از تمرکز گرایی در پایتخت و کلان‌شهرها، در فاصله ۱۲۰ کیلومتری از پایتخت و با انگیزه‌ی تشویق معافیت مالیاتی ۵ ساله تاسیس شده است.
این شهرک با تعداد ۳۲۰ واحد تولیدی بزرگ که حدود ۲۰۰ واحد آن با ۱۲ هزار پرسنل فعال و ۱۲۰ واحد در حال تاسیس یا تجهیز (با پیش بینی ایجاد ۸ هزار شغل) است به عنوان یکی از شهرک‌های صنعتی نمونه در کشور شناخته می‌شود.  
پس بسم الله، این گوی و این میدان! منتظریم ببینیم که جناب آقای رحمانی وزیر محترم صنعت به این قول خود عمل می‌کنند و به مشکل مالیاتی شهرک صنعتی قزوین و ده‌ها واحد تولیدی صنعتی ورود کرده و با حذف کلمه “هوایی” از بخشنامه اجرایی و یا مستثنی کردن استان قزوین همانند قم و سمنان آن را به سرعت حل می‌کنند یا همچنان شاهد تعطیلی و معطل ماندن سرمایه گذاری و متوقف شدن توسعه کارخانجات این شهرک صنعتی نمونه و از دست رفتن ۱۲ هزار شغل خواهیم بود!
در صورت عدم پاسخگویی معاون اول محترم ریاست جمهوری و وزیر محترم صنعت و رسیدگی به مشکل این تولیدکنندگان زحمتکش در بخش بعدی پرونده در هفته‌ی آتی تمامی نامه نگاری‌ها و پیگیری‌های مذکور و سایر مصاحبه ها و ابعاد دیگری از پرونده را منتشر خواهیم کرد.