ادامه ساخت فیلم سینمای خروج حاتمی‌کیا در قم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازقم،ابراهیم حاتمی‌کیا،کارگردان سینما و جمعی از دست‌اندرکاران فیلم سینمایی خروج دیروز ۱۴ آبان به شهر مقدس قم سفر و مضجع شریف حرم مطهر کریمه اهل‌بیت (س) را زیارت کردند. عوامل این فیلم برای انتخاب صحنه مورد نظر خود در یکی از […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازقم،ابراهیم حاتمی‌کیا،کارگردان سینما و جمعی از دست‌اندرکاران فیلم سینمایی خروج دیروز ۱۴ آبان به شهر مقدس قم سفر و مضجع شریف حرم مطهر کریمه اهل‌بیت (س) را زیارت کردند.

عوامل این فیلم برای انتخاب صحنه مورد نظر خود در یکی از سکانس‌های فیلم سینمایی خروج با حجت‌الاسلام مهدی احمدی، معاون فرهنگی و حجت‌الاسلام جواد بهشتی‌پور، مدیر روابط عمومی و تبلیغات آستان مقدس کریمه اهل‌بیت (س) دیدار و گفت و گو کردند.

معاون فرهنگی حرم مطهر طی سخنانی با بیان اینکه می‌توان از حرم‌های مطهر به‌عنوان یکی از سیاسی‌ترین و انقلابی‌ترین مکان‌ها یاد کرد، گفت: این موضوع که حرم‌های مطهر باید از مباحث انقلابی و سیاسی به دور باشند یک باور غلط در میان برخی افراد است که به مرور زمان باید اصلاح شود.

او بر لزوم استفاده از ابزار‌های هنر به ویژه سینما برای معرفی حضرت فاطمه معصومه (س) تاکید کرد و گفت: معاونت فرهنگی آستان مقدس بانوی کرامت به میزان توان خود در تلاش است تا از ابزار‌های هنری در راستای معرفی حضرت بهره‌مند شود، اما در این راستا نیاز است هنرمندان نیز مشارکت لازم را داشته باشند.

همچنین، حاتمی‌کیا با بیان اینکه افتخار می‌کنم که خادم افتخاری حرم مطهر حضرت معصومه (س) هستم، گفت: امیدوارم بیش از توان خود بتوانم برای معرفی بانوی کرامت تلاش کنم.

ضبط فیلم سینمایی «خروج» به عنوان بیستمین اثر ابراهیم حاتمی‌کیا از دو ماه گذشته در گچساران آغاز شده و اکنون ادامه مراحل فیلم‌برداری این فیلم به شهر مقدس قم و حرم مطهر بانوی کرامت رسیده است.

منبع:ایکنا