به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، غلامرضا صدقی رئیس پلیس راهور استان قم در گفت‌وگویی خبری اظهار کرد: طرح ترخیص فوق العاده وسایل نقلیه توقیفی از ۱۳ مهر آغاز شده و تا ۲۹ مهر ماه ادامه خواهد داشت. وی در خصوص جزئیات اجرای این طرح گفت: در […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، غلامرضا صدقی رئیس پلیس راهور استان قم در گفت‌وگویی خبری اظهار کرد: طرح ترخیص فوق العاده وسایل نقلیه توقیفی از ۱۳ مهر آغاز شده و تا ۲۹ مهر ماه ادامه خواهد داشت.

وی در خصوص جزئیات اجرای این طرح گفت: در این طرح شهروندان با پرداخت ۵۰ درصد خلافی به صورت نقد و مابقی به صورت اقساط، وسیله نقلیه خود را تحویل می‌گیرند.

رئیس پلیس راهور استان قم افزود: هزینه پارکینگ برای خودرو‌هایی که قبل از سال ۹۹ و برای موتورسیکلت‌هایی که قبل از سال۹۸ توقیف شده اند بر اساس نرخ تعیین شده در سال ۱۳۹۴ محاسبه می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: شهروندان می‌توانند برای ترخیص وسایل نقلیه توقیفی به جز خودرو‌های دارای شکایت و دستور قضائی به ۳ روش مراجعه به وب سایت راهور ۱۲۰، مراجعه حضوری به دفاتر پلیس +۱۰ و همچنین اپلیکیشن پلیس من اقدام کنند.

پایان پیام/۷۸۰۲۳