اسلامی: داوری با تیم ما نامهربان بود/ مهرام‌ مزد تجربه‌اش را گرفت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از ایسنا، محمدرضا اسلامی سرمربی تیم بسکتبال شیمیدر قم پس از باخت مقابل مهرام تهران در هفته دوم لیگ برتر، در جمع خبرنگاران گفت: خوشحالم هواداران بسکتبال بازی نزدیک‌ و تماشایی را دیدند. ما تلاش می‌کردیم خارج از خانه پیروز شویم  که این اتفاق رخ نداد، […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از ایسنا، محمدرضا اسلامی سرمربی تیم بسکتبال شیمیدر قم پس از باخت مقابل مهرام تهران در هفته دوم لیگ برتر، در جمع خبرنگاران گفت: خوشحالم هواداران بسکتبال بازی نزدیک‌ و تماشایی را دیدند. ما تلاش می‌کردیم خارج از خانه پیروز شویم  که این اتفاق رخ نداد، اما خوشحالم علی رغم اینکه در بحث داوری نامهربانی‌هایی شد علیه چند بازیکن اصلی ما شد، بازی خوبی از آب درآمد.

او افزود: مایک رستم‌پور بازیکنی است که از آمریکا و با فرهنگ آنجا آمده است. شاید به خودش لعنت بفرستد و دلیل نمی‌شود به او‌ اخطار دهند،فکر میکنم بد سوت زده شد. وقتی بازیکن تاثیرگذار خود را آماده میکنید و به دلیل ۴ خطا شده بیرون می‌نشیند،  کار سخت‌تر‌ خواهد شد. در سوت‌ها نامهربانی‌هایی علیه تیم ما شد. امیدوارم این اشتباهات در بازی‌های بعد کم‌تر شود.

سرمربی تیم بسکتبال شیمیدر با تمجید از عملکرد بازیکنان نیمکت نشین خود گفت: بازیکنان نیمکت ما بسیار خوب بازی‌کردند و در مجموع هم‌ معتقدم یکی از بازی‌های زیبای لیگ بود. مهرام مزد زحمات و تجربه بالای بازیکنان خود را گرفت. خوشحالم‌ که‌ وقتی عقب افتادیم ‌خودمان را به حریف رساندیم و به نظرم بازیکنان ما کمی بازیکنان جوان حریف را دست‌ کم‌ گرفتند.

اسلامی درباره المپیکی شدن بسکتبال ایران نیز گفت: این لیگ خوب قطعا کمک کننده ‌خواهد بود، هم به کادرفنی و هم تیم ملی. بازی‌های سخت خیلی کم دیده‌ایم در این سال‌ها و به نظرم این بازی یکی از بازی‌های خوب لیگ بود. وقتی با یک پوئن باخته‌اید، بازی مثل شیر یا خط بوده است.

انتهای پیام