مصاف مهرام تهران و شیمیدر قم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از  خبرنگار توپ و تور گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، تیم‌های بسکتبال مهرام تهران و شیمیدر قم در مهم‌ترین بازی هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال از ساعت ۱۷ و ۴۵ دقیقه به مصاف یکدیگر رفتند. هواداران نسبتا زیادی به سالن مسابقه آمده بودند و بر خلاف […]

مصاف مهرام تهران و شیمیدر قمبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از  خبرنگار توپ و تور گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، تیم‌های بسکتبال مهرام تهران و شیمیدر قم در مهم‌ترین بازی هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال از ساعت ۱۷ و ۴۵ دقیقه به مصاف یکدیگر رفتند. هواداران نسبتا زیادی به سالن مسابقه آمده بودند و بر خلاف دیدار قبلی که برای فصل جدید برگزار شد در مجموع استقبال خوبی از طرف رسانه‌ها و هواداران از این بازی صورت گرفته بود.

بازیکنان شیمیدر در ابتدا وارد زمین مسابقه شدند و پس از آن‌ها هم با تاخیر مهرامی‌ها به زمین آمدند. مشکلات نبود کاور برای عکاسان و تصویر برداران و تحویل ندادن آی دی کارت‌ها هم به اصحاب رسانه شرایط خاصی را رقم زده بود.

عماری دبیر فدراسیون در سالن مسابقه حضور داشت.

مشکل نبود لینک نتایج زنده دیگر بازی‌ها در شهرستان‌ها اصحاب رسانه را با مشکل زیادی رو به رو کرده بود. با نزدیک شدن به زمان مسابقه به تعداد هواداران افزوده می‌شد.

در ابتدا نام بازیکنان برده شد و هواداران به شدت آن‌ها را مورد تشویق قراردادند که در این میان تشویق نیکخواه بهرامی بیشتر بود.

هواداران شیمیدر به شدت اسلامی را مورد تشویق قراردادند.

کوارتر نخست

آزمان زنگنه، حامد سهراب زاده، ارسلان کاظمی و صمد نیکخواه بهرامی ترکیب آغاز کننده تیم بسکتبال مهرام و مایک رستم پور، اصغر کاردوست، مهدی کامرانی و محمد جمشیدی ترکیب آغاز کننده بازی برای تیم شیمیدر بودند.

این بازی حساس و جذاب از همان ابتدا با هیجان زیادی همراه بود نخستین حمله برای مهرام بود، اما آن‌ها موفق نبودند. نخستین امتیاز برای تیم شیمیدر به دست آمد در ادامه بازی پایاوای و حساس دنبال شد و ۲۳ تیم نمایش خوب و برابری تا امتیاز ۶ داشتند، اما پس از آن نمایش درخشان شیمیدری‌ها آن‌ها را پیش انداخت، ولی در ادامه شاگردان هاشمی بهتر بودند و فاصله را کمتر کردند.

نکته جالب توجه در این بازی شور و هیجان زیاد هواداران شیمیدر بود. آن‌ها که میهمان بازی بودند بیشتر از مهرامی‌ها بودند و تیمشان را با شور و شوق زیادی تشویق می‌کردند.

بازی بسیار پر برخورد و حساس دنبال می‌شد، اما تیم شیمیدر بهتر بود و اختلاف امتیاز میان ۲ تیم حفظ شد.

تیم بسکتبال شیمیدر در نهایت موفق شد در این کوارتر با نتیجه ۲۵ بر ۲۰ برنده بازی باشد.

کوارتر دوم

بازی در کوارتر دوم با نمایش خوب شیمیدر‌ی ها آغاز شد آن‌ها توانستند چند امتیاز ارزشمند گرفته و از حریفشان فاصله بگیرند، در ادامه شاگردان هاشمی بهتر ظاهر شدند و توانستند فاصله را کمتر کنند.

فشار زیادی در ادامه کار روی تیم مهرام وجود داشت و بازیکنان جوان هاشمی به سختی می‌توانستند شرایط را کنترل کنند، اما حملات سریع و خوب مهرامی‌ها در ادامه شرایط را برای شیمیدری‌ها سخت‌تر کرد و فاصله کمتر شد. ستاره‌های شیمیدر با عملکرد خوبشان مخصوصا در ضربات آخر اجازه نمی‌دادند تا حتی بازی برای دقایقی مساوی شود.

محمد رضا اسلامی با شور هیجان خاصی بازی را دنبال می‌کرد. مهرامی‌ها در ادامه خیلی بهتر شدند و در چند ثانیه پایانی فاصله را به حداقل رساندند. سرانجام این کوارتر با نتیجه ۲۱ بر ۱۷ به سود مهرام به پایان رسید و بازی در نیمه نخست در محجموع ۴۲ بر ۴۱ به سود شیمیدر تمام شد.

بیشتر بخوانید: مصاف جذاب مهرام و شیمیدر در آزادی / شاگردان حاتم به دنبال اولین برد

به روز رسانی می شود …