دمای قم به ۵ درجه می‌رسد

محمدرضا قاضی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان صاف گاهی همراه با وزش باد است. وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم ۵ درجه و ۲۱ درجه است، ادامه داد […]

محمدرضا قاضی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان صاف گاهی همراه با وزش باد است.

وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم ۵ درجه و ۲۱ درجه است، ادامه داد : امروز جهت وزش باد در قم شرقی و با حداکثر سرعت ۳۵ کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان شرقی و با حداکثر سرعت ۳۵ کیلومتر بر ساعت خواهد بود، حداقل و حداکثر دما در قم ۵ درجه و ۱۹ درجه است، فردا آب و هوای استان صاف گاهی همراه وزش باد است.

قاضی با بیان اینکه در روز شنبه هفته آینده آسمان استان قم صاف است، گفت: در این روز گاهی شاهد وزش باد در استان خواهیم بود.

وی ادامه داد: در روز شنبه هفته آینده جهت وزش باد در استان قم شرقی و با حداکثر ۳۵ کیلومتر بر ساعت است، در این روز حداقل و حداکثر دمای استان ۵ درجه و ۲۱ درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در ۲۴ ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب ۵ درجه و ۲۱ درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت ۲۲ کیلومتر بر ساعت با جهت شرقی در این شهر بودیم.

قاضی خاطرنشان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته سردترین و گرم ترین نقطه استان قم به ترتیب منطقه کهک با ۴ درجه و منطقه مرکز تحقیقات با ۲۲ درجه بود.