شورا و شهرداری قزوین در لیگ برتر بسکتبال به مصاف اکسون تهران می‌رود

– اخبار استانها – به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قزوین، در ادامه مسابقات لیگ برتر بسکتبال تیم شورا و شهرداری قزوین به مصاف تیم اکسون تهران می رود. این مسابقه از ساعت ۱۶ روز پنج شنبه ۱۶ بهمن در ورزشگاه شهیدبابایی قزوین برگزار می‌شود. تیم شورا و […]

– اخبار استانها –

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قزوین، در ادامه مسابقات لیگ برتر بسکتبال تیم شورا و شهرداری قزوین به مصاف تیم اکسون تهران می رود.

این مسابقه از ساعت ۱۶ روز پنج شنبه ۱۶ بهمن در ورزشگاه شهیدبابایی قزوین برگزار می‌شود.

تیم شورا و شهرداری قزوین درحالی به دیدار تیم اکسون تهران می‌رود که در بازی گذشته خود با نتیجه ۹۷ بر ۷۱ در مقابل تیم شیمیدر قم مغلوب شده بود.

تیم‌ بسکتبال مهرام با گروه بهمن به توافق نرسیدتیم بسکتبال دانشگاه آزاد در جمع ۸ تیم برتر جهانشهر قم برای تیم بسکتبال شیمیدر خوش‌یمن بود/ شیمیدر با انتقال به قم پیروز شد

در حال حاضر تیم اکسون تهران در رتبه هشتم جدول رده بندی و تیم شورا و شهرداری قزوین در رتبه دوازدهم جدول رده بندی لیگ برتر بسکتبال حضور دارد.

هدایت تیم بسکتبال شورا و شهرداری قزوین را امید حمیدی و هدایت تیم بسکتبال اکسون تهران را البرز آبکناری بر عهده دارد.

لازم به ذکر است استان قزوین پس از وقفه ای تقریبا کوتاه مجددا در رقابت های لیگ برتر بسکتبال دارای سهمیه شده و این امید وجود دارد که مانند گذشته این رشته ورزشی مورد استقبال علاقه‌مندان و دوستداران قزوینی قرار گیرد.