برنامه‌های اوقات فراغت هلال احمر قم برای بیش از ۱۵ هزار نفر اجرا می شود/برگزاری کارگاه مهارت های زندگی در مرکز امور جوانان هلال احمرقم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازقم،محمد مصباحی معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم گفت: طی ۶ ماهه نخست امسال هشت کارگاه مهارت‌های زندگی در مرکز امور جوانان جمعیت هلال احمر برگزار شد. مصباحی عنوان کرد: فراخوان عضویت در دانشگاه‌ها و مراکز امور جوانان، برپایی […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازقم،محمد مصباحی معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم گفت: طی ۶ ماهه نخست امسال هشت کارگاه مهارت‌های زندگی در مرکز امور جوانان جمعیت هلال احمر برگزار شد.

مصباحی عنوان کرد: فراخوان عضویت در دانشگاه‌ها و مراکز امور جوانان، برپایی جلسه هم اندیشی دبیران و اعضای شورا‌های اجرایی و دیدار اعضای نخبه و دبیران کانون‌های معاونت جوانان با استاندار، عیادت از سالمندان مرکز خیریه رضوی و شرکت اعضا در نماز جمعه به مناسبت هفته هلال احمر از جمله برنامه‌های ۶ ماهه امسال بوده است.

معاون امور جوان جمعیت هلال احمر استان قم بیان کرد: شرکت در برنامه و نمایشگاه «شب‌های فیروزه‌ای» در محل شهرداری استان و برگزاری کارگاه‌های آموزشی امداد و کمک‌های اولیه در طرح «حریم حرم» در شب‌های ماه رمضان و برگزاری ایستگاه سلامت در مدرسه فیضیه و همچنین بهره‌مندی طلاب از خدمات ارائه شده و برگزاری جلسه یکسان سازی داوران المپیاد آماده استانی و استقبال و بدرقه جوان دونده صلح با شعار فراگیر شدن صلح جهانی در دنیا از جمله برنامه‌های معاونت از ابتدای سال تاکنون بوده است.

او بیان کرد: طی ۶ ماهه نخست سال جاری ۱۰ دوره از مسابقات فرهنگی و ورزشی با حضور ۴۴۶ نفر شرکت کننده برگزار شده است.

مصباحی در مورد عناوین و مقام‌های کسب شده توسط این معاونت از ابتدای سال تاکنون افزد: کسب رتبه برتر در ارزشیابی هفتمین دوره مسابقات آماده مقدماتی المپیاد مهارت‌های امدادی دادرسان هلال احمر، تقدیر از دختران برگزیده و برتر هلال احمر در جشن سازمان ورزش و جوانان و با حضور استاندار، کسب مقام سوم تیمی کشوری مسابقات سه گانه توسط عضو معاونت امور جوانان در بخش شنا، دوچرخه سواری، دو و میدانی از جمله مقام‌های کسب شده توسط این معاونت بوده است.

 معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم گفت: از ابتدای سال ۱۲ اردو با حضور ۲۸۵ شرکت کننده و ۱۸۵ کلاس آموزشی با حضور سه هزار و ۸۹۵ نفر و ۱۹۲ فعالیت بشردوستانه و پیشنهادی و فوق برنامه با حضور ۱۰ هزار و ۱۰۱ نفر شرکت کننده در فعالیت‌های بشردوستانه و یک جشنواره با هزار و ۴۰۰ شرکت کننده برگزار شده است.

او با اشاره به فعالیت ۲۵۴ کانون در جمعیت هلال احمر قم افزود: دوره‌های آموزش امداد برگزار شده از ابتدای سال ۱۹ دوره با حضور ۶۱۲ نفر است.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم ابراز کرد: طی ۶ ماهه نخست سال جاری ۳۹۹ برنامه اوقات فراغت با حضور ۱۵ هزار و ۵۰۲ شرکت کننده برگزار شده است.

مصباحی بیان کرد: در ۶ ماهه اول سال جاری، هشت کارگاه مهارت‌های زندگی در معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر با حضور حدود ۱۹۰ نفر از اعضاء با موضوعات انتخاب مسئولانه و خلاقانه، بله بی بله مهارت نه گفتن، فرزندپروری، کسب مهارت‌های پیش از ازدواج بر مبنای تئوری انتخاب، مدیریت هیجانات، تعیین چشم انداز و هدف گذاری، مدیریت رفتار هیجانی و مدیریت روابط بین فردی برگزار شد.