ضرورت تامین زیرساختهای برگزاری انتخابات الکترونیکی شورای شهر قم
ضرورت تامین زیرساختهای برگزاری انتخابات الکترونیکی شورای شهر قم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرنگار مهر، بهرام سرمست ظهر یکشنبه در نخستین جلسه ستاد انتخابات استان قم با اشاره به برگزاری چندین دوره انتخابات در سال‌های پس از انقلاب اسلامی اظهار کرد: بهره گیری از تجربیات انتخابات گذشته در راستای برگزاری انتخابات سالم، امن و باشکوه از اهمیت ویژه […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرنگار مهر، بهرام سرمست ظهر یکشنبه در نخستین جلسه ستاد انتخابات استان قم با اشاره به برگزاری چندین دوره انتخابات در سال‌های پس از انقلاب اسلامی اظهار کرد: بهره گیری از تجربیات انتخابات گذشته در راستای برگزاری انتخابات سالم، امن و باشکوه از اهمیت ویژه برخوردار است.

وی همچنین با اشاره به برگزاری انتخابات شورای شهر قم به صورت الکترونیکی تصریح کرد: انتخابات شورای اسلامی شهر قم به صورت کاملاً مکانیزه برگزار خواهد شد که تأمین زیرساخت‌ها در این راستا از اهمیت ویژه برخوردار است.

استاندار قم در ادامه با اشاره به زمانبندی فرآیندهای مختلف برگزاری انتخابات خاطرنشان کرد: متولیان انتخابات بایستی به قوانین و تقویم انتخاباتی اشراف کامل داشته باشند و کارهای خود را به روزهای پایانی موکول نکنند.
وی افزود: در دوره‌ی پیش رو، سه انتخابات ریاست جمهوری، خبرگان رهبری و شورای اسلامی شهر و روستاها را به صورت همزمان برگزار می‌کنیم که نیازمند آمادگی بیشتر مسئولان ستاد انتخابات استان می‌باشد.

سرمست با تاکید بر اینکه باید همه اقدامات، وظایف و برنامه‌های مسئولان استان مستند و به صورت مکتوب تدوین شود گفت: فرمانداری محور برگزاری انتخابات در استان قم است و همه مسئولان موظف به همکاری و تعامل با فرماندار قم به عنوان رئیس هیأت اجرایی انتخابات هستند.

وی ادامه داد: برگزاری انتخابات امن، باشکوه و سالم در دستورکار مسئولان استان می‌باشد و بایستی قانون به عنوان فصل‌الخطاب همواره مورد توجه قرار بگیرد.