مراسم تشییع حجت‌الاسلام روحانی لیموندهی در قم برگزار شد

– اخبار استانها – به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، مراسم تشییع پیکر حجت‌الاسلام‌ والمسلمین احمد روحانی لیموندهی از مبارزان انقلاب اسلامی برگزار شد. این مراسم ظهر امروز از مسجد امام حسن عسکری(ع) به سمت حرم حضرت معصومه(س) با حضور نمایندگان بیوت مراجع، طلاب، روحانیون و اقشار مختلف […]

– اخبار استانها –

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، مراسم تشییع پیکر حجت‌الاسلام‌ والمسلمین احمد روحانی لیموندهی از مبارزان انقلاب اسلامی برگزار شد.

این مراسم ظهر امروز از مسجد امام حسن عسکری(ع) به سمت حرم حضرت معصومه(س) با حضور نمایندگان بیوت مراجع، طلاب، روحانیون و اقشار مختلف مردم برگزار شد که حجت‌الاسلام‌ والمسلمین سید سعید موسوی بهشهری بر پیکر این عالم دینی نماز اقامه کرد.

پیکر این عالم ربانی سپس به گلزار شهدای امامزاده علی ابن جعفر(ع) منتقل و در جوار مزار همسر مرحومه‌اش به خاک سپرده شد.

مراسم ختم حجت‌الاسلام‌ والمسلمین روحانی لیموندهی امشب پس از اقامه نماز مغرب و عشا در مسجد شهید مصطفی خمینی واقع در خیابان گلزار شهدا برگزار می‌شود.

‌تشییع باشکوه پیکر آیت‌الله ‌گنبدی‌ / گوهر ناشناخته ملایر در خانه ابدی آرام گرفتپیکر امام جمعه موقت فقید سنندج تشییع شدپیکر مطهر آیت‌الله قوچانی تشییع شد
حجت‌الاسلام‌ والمسلمین احمد روحانی لیموندهی از مبارزان سیاسی پیش از انقلاب و از هم رزمان شهید هاشمی‌نژاد بود که روز گذشته به علت ایست قلبی در سن ۷۲ سالگی دارفانی را وداع گفت.

این عالم دینی عمر با برکت خود را به ترویج مکتب اهل‌بیت(ع) و دفاع از حریم ولایت گذراند.