به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری برنا از قم، مهدی کلانترزاده، با اشاره به سیاست شهرداری قم در تبلیغات شهری با محورهای فرهنگی، اظهار داشت: همزمان با سخنرانی رهبر معظم انقلاب در دیدار مردم تبریز، ۴۰۰ مترمربع تبلیغات شهری با موضوع بیانات مهم ایشان در سطح شهر قم اکران شد. […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری برنا از قم، مهدی کلانترزاده، با اشاره به سیاست شهرداری قم در تبلیغات شهری با محورهای فرهنگی، اظهار داشت: همزمان با سخنرانی رهبر معظم انقلاب در دیدار مردم تبریز، ۴۰۰ مترمربع تبلیغات شهری با موضوع بیانات مهم ایشان در سطح شهر قم اکران شد.

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم با بیان اینکه موضوع این تبلیغات شهری انتخابات و اقتدار ایران اسلامی بوده است، تصریح کرد: این بنرها با شعار ” ایران قوی” و با هدف نشر و گسترش منویات مقام معظم رهبری در راستای زمینه‌سازی جهت انتخاباتی پرشور و انتخاب اصلح که شاخص‌هایی که توسط ایشان بیان گردید، در قالبی هنرمندانه اگران شده است.

کلانترزاده خاطرنشان کرد: این تبلیغات محیطی توسط این اداره کل اکران شده است و این اقدام به‌صورت مستمر تا ایام انتخابات ادامه خواهد داشت .

بیشتر بخوانید: