لیگ یک فوتسال امیدها |‌ شروع امیدوارکننده نمایندگان اردبیل
لیگ یک فوتسال امیدها |‌ شروع امیدوارکننده نمایندگان اردبیل

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، سوت آغاز فصل جدید رقابت‌های رقابت‌های لیگ دسته یک فوتسال امیدهای کشور به میزبانی اردبیل و مشگین‌شهر آغاز شد که دو پیروزی و یک باخت حاصل تلاش نمایندگان اردبیل در اولین روز بازی‌ها بود. تیم فوتسال ستاره ناجیان خیاو سبلان که میزبان گروه […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، سوت آغاز فصل جدید رقابت‌های رقابت‌های لیگ دسته یک فوتسال امیدهای کشور به میزبانی اردبیل و مشگین‌شهر آغاز شد که دو پیروزی و یک باخت حاصل تلاش نمایندگان اردبیل در اولین روز بازی‌ها بود.

تیم فوتسال ستاره ناجیان خیاو سبلان که میزبان گروه اول بازی‌ها است در اولین گام توانست با نتیجه ۳ بر ۲ فولاد زرند ایرانیان را شکست دهد و رقابت‌ها را با پیروزی آغاز کند.

مقاومت اردبیل نامِ آشنای رقابت‌های لیگ دسته یک امیدهای کشور است و در این فصل در گروه یک بازی‌ها قرار دارد که این تیم نیز با کسب پیروزی ۳ بر ۲ مقابل آرش نوین قم، دومین سه امتیاز اردبیلی‌ها را بدست آورد.

اما در گروه دوم بازی‌ها که میزبانی آن را تیم فوتسال شهید دهقانی‌نیا اردبیل در استادیوم تختی اردبیل عهده‌دار است، در اولین گام با یک گل مقابل صدرا شیراز شکست خورد.

در مرحله اول این رقابت‌ها، میزبانی دو گروه رقابت‌ها به شهرستان‌های اردبیل و مشگین‌شهر اهدا شده است و تیم‌های مقاومت اردبیل، شهید دهقانی‌نیا اردبیل و ستاره ناجیان خیاو سبلان نمایندگان استان در این رقابت‌ها خواهند بود.

گفتنی است، در گروه اول رقابت‌ها تیم‌های مقاومت اردبیل، آرش نوین قم، ستاره ناجیان خیاو سبلان، فولاد زرند ایرانیان، رعد پدافند اصفهان و آبی پوشان بهارستان اصفهان حضور دارند و در گروه دوم رقابت‌ها نیز تیم‌های امید پیروز کویر آران و بیدگل، فراز شاهین اصفهان، عکاسی ابراهیم زاوه، شرکت ملی حفاری ایران، شهید دهقانی اردبیل و صدرا شیراز با یکدیگر رقابت می‌کنند.

نتایج کامل روز اول بازی‌ها نیز به شرح ذیل است:

گروه یک؛ مشگین‌شهر

مقاومت اردبیل ۳ – ۲ آرش نوین قم
ستاره ناجیان خیاو سبلان ۳ – ۲ فولاد زرند ایرانیان
رعد پدافند اصفهان  ۲ – ۱ آبی پوشان بهارستان اصفهان

گروه دو؛ اردبیل

امید پیروز کویر آران وبیدگل ۵ – ۲ فراز شاهین اصفهان
عکاسی ابراهیم زاوه ۴ – ۳ شرکت ملی حفاری ایران
شهید دهقانی اردبیل ۰ – ۱ صدرا شیراز