واحدهای صنعتی راکد قم با کمک بخش خصوصی راه‌اندازی می‌شوند‌
واحدهای صنعتی راکد قم با کمک بخش خصوصی راه‌اندازی می‌شوند‌

– اخبار استانها – به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از  قم‌، بهرام سرمست امروز در حاشیه بازدید از واحدهای تولیدی در شهرک صنعتی شکوهیه امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران، با اشاره به اثرگذاری تحریم‌ها بر روی مشاغل از جمله واحدهای صنعتی اظهار داشت: بازدید از این واحدها سبب […]

– اخبار استانها –

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از  قم‌، بهرام سرمست امروز در حاشیه بازدید از واحدهای تولیدی در شهرک صنعتی شکوهیه امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران، با اشاره به اثرگذاری تحریم‌ها بر روی مشاغل از جمله واحدهای صنعتی اظهار داشت: بازدید از این واحدها سبب شد تا در جریان طرح توسعه آن‌ها قرار گرفته و با در نظر گرفتن مصوبه ستاد تسهیلات، در جهت رفع موانع تولید و مشکلات صنایع اقدام کنیم.

استاندار قم با تأکید بر ضرورت حمایت از واحدهای صنعتی در استان عنوان کرد: قرار بر این است که در هفته انجام بازدید، از یک واحد صنعتی دیگر در استان بازدید کرده و در جریان مشکلات آن قرار بگیریم.

وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه در جریان بازدید امروز  تعدادی از واحدهای راکد که از مدار تولید خارج‌شده بود با کمک بخش خصوصی به مدار تولید بازگشته و احیاء شده است.

روایت تسنیم از ‌سنگ‌اندازی‌هایی که نفس کارخانه‌ای را گرفت /‌ کنسروسازی ‌کاشان چگونه احیا شد؟ + فیلمدستور مهم رئیس قوه قضائیه برای احیای کارخانه قند یاسوج / پلمب کارخانه ‌شکسته شد / بازگشت ۱۰۰۰ کارگر به محل کار + فیلمگامی مثبت برای احیای آثار تاریخی/ ۱۴ اثر اردبیل در ردیف آثار ملی قرار گرفت‌

سرمست تأکید کرد: با انجام بازدید از واحدهای صنعتی استان در جریان مسائل و مشکلات آن‌ها قرار گرفتیم تا بتوانیم هرچه سریع‌تر گامی مؤثر در جهت رفع موانع تولید برداریم.

وی در پایان سخنان خود افزود: امیدواریم بتوانیم با کمک بخش خصوصی و بخش دولتی مشکلات واحدهای راکد و نیمه راکد استان را برطرف کرده و این واحدها را به مدار تولید بازگردانیم.

گفتنی است در این برنامه از شرکت طوفان الکتریک تولیدکننده انواع آبگرمکن گازی، خورشیدی و برفی، شرکت شاهین موتور تولیدکننده انواع موتورسیکلت، شرکت گل صبا آذربایجان تولیدکننده محصولات لبنی بازدید به عمل آمد؛ همچنین شرکت البرز البرز نشان قشم تولیدکننده روغن موتور تصفیه اول نیز افتتاح و مورد بازدید قرار گرفت.