شهر قم در میلاد امام جواد(ع) غرق در نور و شادی است‌
شهر قم در میلاد امام جواد(ع) غرق در نور و شادی است‌

– اخبار استانها – به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، هم‌زمان با ۱۰ رجب سال روز میلاد امام جواد(ع)، شهر مقدس قم نیز هم‌زمان با سایر شهرهای کشور غرق در شادی و سرور است. شهر آذین‌بندی و چراغانی شده و همه جای شهر را ریسه بسته‌اند، شیفتگان […]

– اخبار استانها –

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، هم‌زمان با ۱۰ رجب سال روز میلاد امام جواد(ع)، شهر مقدس قم نیز هم‌زمان با سایر شهرهای کشور غرق در شادی و سرور است.

شهر آذین‌بندی و چراغانی شده و همه جای شهر را ریسه بسته‌اند، شیفتگان خاندان عصمت و طهارت (ع) با پخش گل و شیرینی خود را در این جشن بزرگ سهیم می‌دانند.

حرم مطهر حضرت معصومه (س) نیز به‌طرز باشکوهی آذین‌بندی شده و هزاران تن از عاشقان بانوی آب و آینه خود را به این مکان مقدس رسانده‌اند تا کنار این مضجع و حرم شریف این میلاد میمون و خجسته را جشن بگیرند.

سبک زندگی تنها فرزند امام رضا(ع)/ چرا امام جواد(ع) مجبور به وصلت با خانواده قاتل پدرش شد؟علم الهی امام جواد(ع) دلیلی بر حقانیت امامت آن حضرت بود۳ راهکار امام جواد (ع) برای دستیابی به رضایت خدا / نسخه‌ای کارآمد برای ماه رجباشعار ولادت امام جواد(ع)| کوری چشم دشمنان ابنُ‌الرضایی، کی گفته سلطانم “علی اکبر” ندارد؟

در این مراسم عاشقان و شیفتگان مکتب اهل‌بیت (ع) و زائران و مجاوران کریمه اهل‌بیت (ع) حضور داشتند، همچنین مراسم جشن نیز با حضور عاشقان و شیفتگان حضرت ولی عصر (عج) در مسجد مقدس جمکران برگزار شد.

به همین مناسبت آئین‌های جشن در مسجدها، حسینیه‌ها، تکیه‌ها و بقاع متبرک امامزادگان (ع) در سراسر استان قم برگزار شد و سخنرانان به بیان ویژگی‌ها و کرامت‌های امام جواد (ع)پرداختند.