انتقال سند در شهرک شهاب قم یکی از مطالبات سرمایه‌گذاران است
انتقال سند در شهرک شهاب قم یکی از مطالبات سرمایه‌گذاران است

– اخبار استانها – به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، مهرداد غضنفری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: فرصت‌های سرمایه‌گذاری خوبی در قم احیا شده است که بخش مهمی از آن متعلق به شهرک‌های صنعتی است. معاون استاندار قم افزود: در شهرک صنعتی شهاب قم، مراجعات زیادی از […]

– اخبار استانها –

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، مهرداد غضنفری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: فرصت‌های سرمایه‌گذاری خوبی در قم احیا شده است که بخش مهمی از آن متعلق به شهرک‌های صنعتی است.

معاون استاندار قم افزود: در شهرک صنعتی شهاب قم، مراجعات زیادی از سوی سرمایه‌گذاران وجود دارد که باید زیرساخت‌های آن را مهیا کرد، در این‌ باره موضوع انتقال سند در شهرک صنعتی شهاب قم یکی از مطالبات سرمایه‌گذاران است.

وی تصریح کرد: در شهرک صنعتی شهاب وعده‌هایی به سرمایه‌گذاران داده‌ایم که باید عملیاتی شود، در این زمینه صورت ‌جلسه واگذاری زمین با همراهی شهرسازی ارائه و زون‌بندی و ساخت‌ و ساز انجام ‌شده است.

از شهرک چاپ و نشر در قم استقبال نشد/اختتامیه مسکن مهر در قم در قالب ۴۳ هزار واحد مسکونی۶ مجموعه گردشگری در قم احداث می‌شود‌باغ پرندگان قم به‌زودی بازگشایی می‌شود + فیلم

غضنفری عنوان کرد: ۴۲ هکتاری شهرک آی تی نیز هنوز صورت ‌جلسه واگذاری ندارد و شاهد مراجعات متعددی هستیم، قطعاً هر سرمایه‌گذاری ابتدا در مورد مالکیت مطالباتی دارد.

وی خاطرنشان کرد: شهرک آی تی قم یک برند کشوری در فناوری است و باید با توجه به ظرفیت‌های مهم استان این شهرک آماده بهره‌برداری شود.

معاون استاندار قم گفت: با توجه به جایگاه قم در نشر و چاپ نیز به نظر می‌رسد می‌توان ساماندهی خوبی در حوزه اقتصادی به این صنعت بخشید.