معرفی برترین ورزشکاران ناشنوای »جام فجر» در قم
معرفی برترین ورزشکاران ناشنوای »جام فجر» در قم

توحید محمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم، اظهار کرد: مسابقات ورزشی هیات ورزش‌‌های ناشنوایان استان قم به مناسبت گرامیداشت چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران در هر دو بخش آقایان و بانوان برنامه‌ریزی شد و در هشت رشته ورزشی با عنوان جام فجر به انجام رسید. وی ادامه داد: […]

توحید محمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم، اظهار کرد: مسابقات ورزشی هیات ورزش‌‌های ناشنوایان استان قم به مناسبت گرامیداشت چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران در هر دو بخش آقایان و بانوان برنامه‌ریزی شد و در هشت رشته ورزشی با عنوان جام فجر به انجام رسید.

وی ادامه داد: ورزشکاران شرکت کننده در این دوره از مسابقات برای کسب رتبه‌های برتر رشته‌های فوتسال، هندبال، دوومیدانی، طناب‌کشی، فوتبال دستی، تنیس روی‌میز، طناب‌زنی و پرتاب حلقه به میزبانی سالن شهدای صادقیه که به ورزش ناشنوایان اختصاص دارد با یکدیگر به رقابت پرداختند.

دبیر هیات ورزش‌‌های ناشنوایان استان قم افزود: مجموعا بیش از ۳۰۰ ورزشکار در این رقابت‌ها به میدان رفتند و در رشته فوتسال تیم شهید سلیمانی قهرمان شد، در پایان رقابت‌های رشته هندبال تیم شهید دل‌آذر روی سکوی نخست ایستاد و در رشته طناب‌کشی تیم شهید سامان‌لو به مقام قهرمانی دست یافت.

وی خاطرنشان کرد: سایر رشته‌ها به شکل انفرادی به انجام رسید و ان‌شاءالله روز ۲۱ اسفند ماه همزمان با روز فرخنده مبعث رسول گرامی اسلام حضرت محمد (ص) با حضور مسوولان اداره کل ورزش و جوانان، اداره کل بهزیستی و و مصطفی علیزاده رئیس هیات ورزش‌‌های ناشنوایان استان قم از برترین‌ها تجلیل خواهد شد.

محمدی در پایان اظهار کرد: ورزشکاران بسیار مستعدی در تمام رشته‌های ورزشی زیر مجموعه هیات ناشنوایان حضور دارند که هیات تمام تلاش خود را برای ایجاد امکانات و شرایط مناسب و مساعد به منظور موفقیت این عزیزان انجام می‌دهد، امیدوارم که مورد حمایت بخش‌های دولتی و خصوصی استان نیز قرار بگیریم و فدراسیون هم نگاه ویژه‌ای به هیات ناشنوایان قم داشته باشد.

انتهای پیام / ۷۸۰۰۲