قمی: سامان دادن به سبک زندگی دیجیتالی ضروری است
قمی: سامان دادن به سبک زندگی دیجیتالی ضروری است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرنگار گروه علم و پیشرفت خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در مراسم رونمایی از سبد اول محصولات زندگی تبیان اظهار داشت: دشمنان به بنیان خانواده هجمه کرده‌اند که آسیب بزرگی را رقم زده است.  وی گفت: گام برداشتن در مسیر احیای […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرنگار گروه علم و پیشرفت خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در مراسم رونمایی از سبد اول محصولات زندگی تبیان اظهار داشت: دشمنان به بنیان خانواده هجمه کرده‌اند که آسیب بزرگی را رقم زده است. 

وی گفت: گام برداشتن در مسیر احیای زندگی و نزدیک‌تر شدن به مسیر زندگی ائمه اطهار(ع)، پیدا کردن مسیر صحیح زندگی افراد و خانواده‌ها در عصر شبکه‌ها و دیجیتال است. 

قمی بر ضرورت سامان دادن به سبک زندگی افراد در زندگی دیجیتالی و عصر فضای مجازی تأکید کرد و گفت:  این موضوع یکی از تأکیدات مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب (عبور از چهل‌سالگی انقلاب) بوده است. 

وی توضیح داد: مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم، هجمه به خانواده‌ها از سوی دشمنان را جدی توصیف کرده‌اند و خواستار جهاد همه‌جانبه و هوشمندانه برای مقابله با این آسیب شده‌اند.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی افزود: در شرایطی که زندگی دیجیتال ابعاد مختلف زندگی افراد را تحت تأثیر قرار داده است، چاره‌ای جز اقدام هوشمندانه نداریم و باید حرف جدیدی از جنس پیشرفت و آماده کردن جوانان در این فضا داشته باشیم. 

وی گفت: در این مسیر هم چشم امید به جوانان است؛ جوانانی که در جامعه‌ای مذهبی ریشه دارند و می‌توانند با آماده شدن برای حضور هوشمندانه در عرصه زندگی دیجیتال نقش فعالی ایفا کنند.