ارائه مشاوره‌‌های تخصصی و خدمات بازاریابی به واحدهای صنعتی قم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، اسرافیل شعاعی در بازدید از چهارواحد تولیدی شهرک صنعتی محمودآباد که در راستای تسهیل امور واحدهای صنعتی و رونق تولید انجام شد اظهار کرد: تمام مسوولان بخش‌های مختلف استان به‌دنبال ایجاد فضایی برای رفع مشکلات واحدهای تولیدی هستند. وی با بیان […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، اسرافیل شعاعی در بازدید از چهارواحد تولیدی شهرک صنعتی محمودآباد که در راستای تسهیل امور واحدهای صنعتی و رونق تولید انجام شد اظهار کرد: تمام مسوولان بخش‌های مختلف استان به‌دنبال ایجاد فضایی برای رفع مشکلات واحدهای تولیدی هستند.

وی با بیان اینکه برای رفع مشکلات و تامین زیرساخت‌ها مشکلی وجود ندارد گفت: با توجه به محدودیت منابع لازم است که خود واحدهای صنعتی در قالب شرکت خدماتی شهرک‌های صنعتی درخواست‌های خود برای تامین زیرساخت‌ها را اولویت بندی و آن را در اختیار شرکت شهرک‌های صنعتی قم قرار دهند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قم اضافه کرد: برای رفع نیاز واحدهای تولیدی به صورت انفرادی نیز با برگزاری همین دیدارها و حضور مسؤولان بخش‌های مختلف در خود واحد صنعتی به‌دنبال رفع نیازهای آنها هستیم.

وی یادآور شد: در این  بازدیدها از چهار واحد تولیدی ظروف آشپزخانه، بلوک‌های سیمانی سبک، مصالح ساختمانی و شیمیایی بازدید به عمل آمد و مشکلات ایشان اعم از سودبالای تسهیلات، فاز توسعه، پایان کار و قطعی برق مورد بررسی قرار گرفت.

شعاعی ادامه داد: همچنین مقرر شد کلینیک کسب وکار شهرک‌های صنعتی قم تیم بازاریابی و مشاوره‌های تخصصی را در اختیار واحدهای دارای ظرفیت حضور در بازارهای داخلی و نمایشگاه‌های تخصصی را در اختیار این واحدها قرار دهد.