طلاب جهادی فعال در عرصه مقابله با کرونا در قم تجلیل شدند
طلاب جهادی فعال در عرصه مقابله با کرونا در قم تجلیل شدند

– اخبار استانها – به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، مراسم تجلیل از طلاب جهادی فعال در بیمارستان‌ها و آرامستان‌های استان در ایام شیوع کرونا امروز در مجتمع فرهنگی و آموزشی امام زاده شاه سیدعلی(ع) برگزار شد. آیت‌الله اعرافی مدیر حوزه‌های علمیه، حجت‌الاسلام عباس اسکندری مدیرکل اوقاف […]

– اخبار استانها –

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، مراسم تجلیل از طلاب جهادی فعال در بیمارستان‌ها و آرامستان‌های استان در ایام شیوع کرونا امروز در مجتمع فرهنگی و آموزشی امام زاده شاه سیدعلی(ع) برگزار شد.

آیت‌الله اعرافی مدیر حوزه‌های علمیه، حجت‌الاسلام عباس اسکندری مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان، حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدحسن زمانی دبیر ستاد حوزوی بحران و حوادث غیرمترقبه، حجت‌الاسلام شفیع‌زاده مدیرکل اعزام مبلغ اداره اوقاف قم و فعالان فرهنگی و عرصه تبلیغ در این مراسم حضور داشتند.

آیت‌الله اعرافی مدیر حوزه‌های علمیه در این مراسم با تأکید بر اینکه گروه‌های جهادی و ملت بزرگ ایران با همراهی و همدلی و حضور درصحنه‌های متعدد کمک به دیگران صحنه‌های بی‌مثالی را خلق کردند افزود: باید از این قدرت و سرمایه بزرگ در سایر عرصه‌های دیگر به‌ویژه درزمینهٔ کاهش آسیب‌های اجتماعی استفاده کرد.

طلاب جهادی استان مرکزی برای مقابله با کرونا به مناطق محروم اعزام شدندقم|طلاب جهادی سبب افتخار حوزه‌های علمیه شدند/ اماکن مذهبی از آزمون مقابله با کرونا سربلند بیرون آمدند‌حرکت‌های ‌روحانیون و طلاب جهادی در روزهای کرونایی توطئه دشمنان را ‌‌نقش بر آب کرد

امام جمعه قم با اشاره به اینکه فرهنگ جهاد و مقاومت در هرکجا که وجود داشته باشد معجزه آفرینی می‌کند، خاطرنشان کرد: امروز همین فرهنگ مقاومت به دل لبنان و منطقه نفوذ کرده و از نیروهای آنجا یک  حزب‌الله قدرتمند ساخت که همه معادلات دشمن را تغییر داده است.

سید علی حسینی نژاد در این مراسم مدیحه‌سرایی کرد و همچنین کلیپی از فعالیت طلاب جهادگر عرصه مقابله با کرونا که در آرامستان ها و بیمارستان‌ها خدمت‌رسانی کردند پخش شد.

در پایان این مراسم از ۲۲۲ از طلاب جهادگر تجلیل شد که از این تعداد ۱۶۲ طلبه برادر و ۶۰ طلبه خواهر هستند.