دفتر کانون شاعران آیینی استان قم افتتاح شد
دفتر کانون شاعران آیینی استان قم افتتاح شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرنگار مهر، همزمان با دهه مبارک فجر، کانون شاعران آئینی استان قم با حضور حجت الاسلام شعبان زاده مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم و جمعی از شاعران آئینی در اداره کل سازمان تبلیغات اسلامی قم افتتاح شد. غلامرضا فلاح در گفتگو با خبرنگار مهر با […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرنگار مهر، همزمان با دهه مبارک فجر، کانون شاعران آئینی استان قم با حضور حجت الاسلام شعبان زاده مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم و جمعی از شاعران آئینی در اداره کل سازمان تبلیغات اسلامی قم افتتاح شد.

غلامرضا فلاح در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به آغاز به کار این کانون گفت: استان قم اولین استانی است که این کانون در آن تشکیل شده و به زودی هیأت مدیره آن با برگزاری انتخابات رسمی شکل گرفته و به فعالیت‌های خود ادامه خواهد.

نماینده بنیاد دعبل خزاعی در قم با بیان اینکه در گذشته کانون مداحان و شاعران با هم ادغام بودند، گفت: احساس می‌شد فعالیت شعرا نیاز به فضای جدیدی دارد لذا به پیشنهاد جمعی از شعرای آئینی و با نگاه ویژه حجت الاسلام قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی و استاد مجاهدی، کانون شاعران آئینی استان قم فعالیت خود را آغاز نمود و تشکیل این دبیرخانه، مقدمه‌ای برای تشکیل دبیرخانه دائمی شعر آئینی کشور در قم خواهد بود.

سرپرست کانون شاعران آئینی استان قم افزود: با توجه به تخصصی بودن این کانون و دبیرخانه، هیچ گونه موازی کاری صورت نخواهد گرفت و هدف اصلی، هماهنگی و هم افزایی هرچه بیشتر در راستای برآورده نمودن منویات مقام معظم رهبری در خصوص شعر آئینی خواهد بود.