فردوس قم نتیجه را به حریف نامدار خود واگذار کرد
فردوس قم نتیجه را به حریف نامدار خود واگذار کرد

در این بازی حساس که عصر جمعه در ورزشگاه دوهزار نفری شهید حیدریان قم برگزار شد، روح الله ایثاری(۲ گل از روی نقطه پنالتی اول و دوم) برای فردوس قم و سعید احمدعباسی، محمدرضا سنگ سفیدی و علی اصغر حسن زاده(پنالتی نقطه دوم) برای گیتی پسند اصفهان موفق به گلزنی شدند. فردوس که آخرین بازی […]

در این بازی حساس که عصر جمعه در ورزشگاه دوهزار نفری شهید حیدریان قم برگزار شد، روح الله ایثاری(۲ گل از روی نقطه پنالتی اول و دوم) برای فردوس قم و سعید احمدعباسی، محمدرضا سنگ سفیدی و علی اصغر حسن زاده(پنالتی نقطه دوم) برای گیتی پسند اصفهان موفق به گلزنی شدند.

فردوس که آخرین بازی خود را در خانه کراپ الوند با نتیجه ۵ بر ۳ واگذار کرده بود، برای بهبود جایگاه خود در جدول نیاز مبرمی به سه امتیاز این دیدار حساس خانگی داشت، اما بازی خوب و شجاعانه این تیم در برابر تیم پرمهره گیتی پسند راه به جایی نبرد و نتیجه بازی را واگذار کرد.

در سه دقیقه پایانی بازی، تیم فردوس قم که با یک گل از حریف خود عقب افتاده بود، با سیستم پاورپلی (۵ بازیکن) بازی را ادامه داد، اما با وجود ایجاد موقعیت های زیاد و دفاع خوب در برابر ضدحمله های گیتی پسند، نتوانست گل مساوی را به ثمر برساند.

در این بازی پربرخورد که هر دو تیم در نیمه دوم ۵ خطا شدند و کادر فنی و بازیکنان هر دو تیم حواشی زیادی را ایجاد کرده بودند، داور از کارت زرد زیادی استفاده و حتی حسین صبوری سرمربی فردوس قم را نیز با کارت زرد جریمه کرد.

در بازی رفت دو تیم در هفته دوم، فردوس قم نمایش قابل قبولی از خود نمایش داد و تیم گیتی پسند را در اصفهان با نتیجه ۳ بر ۳ متوقف کرده بود، اما با این شکست اکنون با ۸ امتیاز در رده پنجم جدول رده بندی لیگ برتر فوتسال باشگاههای کشور قرار گرفت و باید برای فرار از سقوط تلاش بیشتری داشته باشد.

تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان نیز با این پیروزی خارج از خانه با ۱۷ امتیاز جایگاه خود را در صدر جدول محکم تر کرد و همچنان تیم خوب مقاومت البرز را در تعقیب خود می بیند، اما این دو تیم کمی از رقبای دیگر خود فاصله گرفته اند.