نماینده ولی‌فقیه در سپاه:

با آمریکا اهل تعامل نیستیم

حجت‌الاسلام‌ والمسلمین عبدالله حاجی‌صادقی گفت: آقایانی که از تعامل صحبت کرده و بچه‌های انقلابی را اهل تقابل می‌دانید، بله ‌با شیطان بزرگ اهل تعامل نیستیم و این موضوع دستور قرآن کریم است و خداوند می‌فرماید اگر با دشمن تعامل کنید از ما نیستید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، حجت‌الاسلام‌ والمسلمین عبدالله حاجی‌صادقی پیش از ظهر امروز در سخنرانی مراسم ۱۳ آبان که در حرم حضرت معصومه (س) برگزار شد، اظهار داشت: مردم ولایت مدار قم همواره درصحنه‌های حمایت از انقلاب اسلامی حضور فعال و پرشوری دارند.

وی افزود: ملت ایران دینی دارد که با ظالم، آمریکا، اسرائیل و رژیم آل سعود خائن نمی‌سازد دینی که ظلم‌ستیز و عدالت‌گستر است و انقلاب اسلامی متولد این دین است.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران بیان کرد: قرآن کریم به ما یاد داد که دشمنی استکبار با ما بر سر امام حسین(ع) و دین ما است، استکبار مشاهده کند که نسل جدید انقلاب در سنگر‌نشینی انقلاب با بصیرت و قدرتمند‌تر از نسل اول برای دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی ایستاده است.

استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به هوشیاری جوانان در دفاع از آرمان‌های انقلاب عنوان کرد: نسل جوان وارثان خوبی برای شهدا هستند و خون شهدا را پاس می‌دارند و با شبیخون فرهنگی و فضای مجازی هرگز صحنه انقلاب را ترک نمی‌کنند.

حاجی صادقی تصریح کرد: کسانی که به برکت خون شهدا و انقلاب اسلامی عزت پیداکرده و به پست و مقام رسیدید از شما می‌خواهیم در فهمیدن نظرات مقام معظم رهبری ودرک و عمل به آن ثابت‌قدم باشید.

وی با تأکید بر اینکه منطق ملت ایران در استکبارستیزی است، افزود: به کوری چشم دشمنان و استکبار امروز همه صحنه‌های انقلاب و مقاومت به پیروزی رسیده است، مگر می‌شود حسینی بود و با آمریکا کنار آمد و مگر می‌شود دین‌دار و حسینی باشیم و در برابر ستمگری دشمن بی‌تفاوت باشیم.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران بابیان اینکه امروز شاهد افول و شکست استکبار هستیم،ابراز کرد: ملت ایران سنگر کلیدی جهان را فتح کرده است،استکبار در بدترین وضعیت قرار دارد و آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند و آمریکا عمرش به پایان رسیده و استکبار مرگش فرا رسیده است.

استاد حوزه و دانشگاه ادامه داد: آقایانی که از تعامل صحبت کرده و بچه‌های انقلابی را اهل تقابل می‌دانید، بله ما با شیطان بزرگ اهل تعامل نیستیم و این موضوع دستور قرآن کریم است و خداوند می‌فرماید اگر با دشمن تعامل کنید از ما نیستید.

حاجی‌صادقی گفت: شما مردم و نیروهای انقلاب اسلامی رادارید چه نیازی به کدخدای مُرده دارید، مسئولان و مدیران و نخبگان این موضوع را بدانید که انقلاب اسلامی ایستاده ‌و مرگ تدریجی استکبار رسیده است.

وی بیان کرد: نسل جدید انقلاب ثابت کرد که نسبت به انقلاب اسلامی وفادار و مستحکم است و در پیروی از مقام معظم رهبری و سنگر نشینی انقلاب پشت به شهدا نمی‌کند.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران با اشاره به برنامه‌ریزی دشمن برای مقابله با انقلاب عنوان کرد:قصد دارند اراده انقلابی نسل جوان را تغییر داده و اراده حسینی بودن را بگیرند، باید با بصیرت و ایستادگی و مطالبه عدالت محوری گام برداریم.

استاد حوزه و دانشگاه ادامه داد: دو روز پیش‌خدمت مادر شهیدان جوادی نیا که ۴ فرزندش را تقدیم انقلاب اسلامی کرده است بودم و از وی پرسیدم چه توصیه و درخواستی داری، گفت هیچی نمی‌خواهم و همه باید حامی ولایت‌فقیه باشیم و آمادگی دارم همه‌چیز را برای نظام و انقلاب اسلامی بدهم.

حاجی‌صادقی خاطرنشان کرد: پیام امت به مسئولین،ولایت مداری است و استکبار این آرزو را به گور می‌برد که روزی رهبری را همانند امام حسین(ع) تنها ببیند و به لطف الهی زن و مرد و کوچک و بزرگ می‌گوییم تازنده هستیم همواره حامی نظام اسلامی و ولایت‌فقیه هستیم.