دمای قم به ۸ درجه می‌رسد

محمدرضا قاضی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان قسمتی ابری در برخی ساعات وزش باد در ارتفاعات احتمال رگبار پراکنده است. وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم ۹ درجه […]

محمدرضا قاضی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان قسمتی ابری در برخی ساعات وزش باد در ارتفاعات احتمال رگبار پراکنده است.

وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم ۹ درجه و ۲۱ درجه است، ادامه داد : امروز جهت وزش باد در قم شمال شرقی و با حداکثر سرعت ۴۰ کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان شرقی و با حداکثر سرعت ۳۵ کیلومتر بر ساعت خواهد بود، حداقل و حداکثر دما در قم ۸ درجه و ۲۰ درجه است، فردا آب و هوای استان صاف گاهی ساعات همراه وزش باد است.

قاضی با بیان اینکه در روز چهارشنبه آسمان استان قم کمی ابری است، گفت: در این روز در اواخر وقت شاهد افزایش ابر و در برخی از ساعات نقاط شاهد وزش باد در استان خواهیم بود.

وی ادامه داد: در روز دوشنبه جهت وزش باد در استان قم شرقی و با حداکثر ۴۰ کیلومتر بر ساعت است، در این روز حداقل و حداکثر دمای استان ۸ درجه و ۲۱ درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در ۲۴ ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب ۹ درجه و ۲۵ درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت ۲۹ کیلومتر بر ساعت با جهت شمال غربی در این شهر بودیم.

قاضی خاطرنشان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته سردترین و گرم ترین نقطه استان قم به ترتیب منطقه دستجرد با ۸ درجه و منطقه کوشک نصرت با ۲۵ درجه بود.