زن و شوهر سارق کپسول‌های آتش‌نشانی در دام قانون

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قم، سرهنگ مرادحسین جعفریان،فرمانده انتظامی شهرستان قم اظهار کرد: در پی وقوع چندین مورد سرقت کپسول آتش نشانی از مجتمع‌های مسکونی در حوزه استحفاظی کلانتری‌های ۱۶،۲۱ و ۲۵ بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت. او افزود: مأموران موفق شدند […]

زن و شوهر سارق کپسول‌های آتش‌نشانی قم به دام افتادند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قم، سرهنگ مرادحسین جعفریان،فرمانده انتظامی شهرستان قم اظهار کرد: در پی وقوع چندین مورد سرقت کپسول آتش نشانی از مجتمع‌های مسکونی در حوزه استحفاظی کلانتری‌های ۱۶،۲۱ و ۲۵ بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

او افزود: مأموران موفق شدند با انجام یک سری اقدامات اطلاعاتی یک زن و شوهر و همچنین یک نفر همدست آن‌ها را در این رابطه شناسایی و دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان قم ادامه داد: از متهمان دستگیر شده تعداد ۷۸ عدد کپسول آتش نشانی کشف و ۲ نفر مالخر نیز شناسایی و دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان قم با اشاره به این که متهمان این پرونده برای اقدامات قانونی به مراجع قضایی تحویل داده شد از شهروندان خواست هر گونه موضوع و اخبار مشکوک را از طریق تماس با سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.