طی مراسمی انجام گرفت:

رونمایی از نشان ۴۰ سالگی شجره طیبه بسیج در قم

مجتبی قانونی مسوول انجمن هنرهای تجسمی بسیج هنرمندان استان قم، اظهار داشت: نشان چهل سالگی بسیج در قم به عنوان مهد انقلاب طراحی شده و در برنامه‌های مختلف بسیج در استان مورد استفاده قرار می‌گیرد، انتظار استفاده از نشان را در سطح ملی داریم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری برنا از قم، آیین رونمایی از نشان ۴۰ سالگی شجره طیبه بسیج با حضور سرهنگ مهدی کبیری پور معاون هماهنگ کننده سپاه امام علی بن ابی طالب (ع) رونمایی شد.

مجتبی قانونی مسوول انجمن هنرهای تجسمی بسیج هنرمندان استان قم در این مراسم با اشاره به فعالیت‌های این انجمن اظهار کرد: فعالیت این انجمن در زمینه هنرهای تجسمی همچون گرافیک است و انجمن نشان چهل سالگی بسیج را طراحی کرد.

وی ادامه داد: بسیج یار وفادار انقلاب است و یک بال برای حفظ ارزش‌های انقلاب به شمار می‌رود، روز به روز فعالیت‌های بسیج تخصصی تر می‌شود.

مسوول انجمن هنرهای تجسمی بسیج هنرمندان استان قم افزود: نشان چهل سالگی بسیج در قم به عنوان مهد انقلاب طراحی شده و در برنامه‌های مختلف بسیج در استان مورد استفاده قرار می‌گیرد، انتظار استفاده از نشان را در سطح ملی داریم.