نماینده ولی‌فقیه در سپاه در مراسم ۱۳ آبان قم سخنرانی می‌کند

– اخبار استانها – نصرت‌الله لطفی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در قم اظهار داشت: ۱۳ آبان به دلیل چند مناسبت مهم روز مبارزه با استکبار جهانی و آمریکای جهان خوار نام‌گذاری شد و روز ملی مهمی به‌شمار می‌رود. وی با بیان اینکه مبارزه با استکبار و مستکبران از ویژگی‌های مهم انقلاب اسلامی است، افزود: یوم‌الله […]

– اخبار استانها –

نصرت‌الله لطفی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در قم اظهار داشت: ۱۳ آبان به دلیل چند مناسبت مهم روز مبارزه با استکبار جهانی و آمریکای جهان خوار نام‌گذاری شد و روز ملی مهمی به‌شمار می‌رود.

وی با بیان اینکه مبارزه با استکبار و مستکبران از ویژگی‌های مهم انقلاب اسلامی است، افزود: یوم‌الله ۱۳ آبان به لحاظ نوع نام‌گذاری نیاز به بازنگری و تغییر نگرش دارد، این روز تنها مختص به دانش‌آموزان نیست و همه باید در راهپیمایی ۱۳ آبان شرکت کنند.

قائم‌مقام شورای تبلیغات اسلامی کشور تصریح کرد: باید روز استکبارستیزی هم‌زمان با ۱۳ آبان در سراسر استان قم و میان همه اقشار مردم فرهنگ‌سازی شود.

فرمانده سپاه آذربایجان شرقی: ۱۳ آبان تصویر بلند مبارزه با استکبار جهانی استمحدودیت‌های ترافیکی ۱۳ آبان در اردبیل اعلام شدمسیر راهپیمایی ۱۳ آبان در اردبیل مشخص شد

لطفی بیان کرد: این مراسم در چند سال گذشته محدود به راهپیمایی دانش‌آموزان شده است و باید در این‌ باره نگرش‌ها تغییر کند و باید همه مردم را به صحنه آورد.

وی با اشاره به برگزاری مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان در قم تصریح کرد: این مراسم هم‌زمان در سراسر کشور در شهر مقدس قم برگزار می‌شود، از ساعت ۹:۳۰ درمیدان روح‌الله تجمع انجام می‌شود و سپس راهپیمایان به سمت حرم مطهر کریمه اهل‌بیت(ع) حرکت می‌کنند.

قائم‌مقام شورای تبلیغات اسلامی کشور بیان کرد: حجت‌الاسلام‌ والمسلمین عبدالله حاجی صادقی نماینده ولی‌فقیه در سپاه در جمع راهپیمایان در حرم حضرت معصومه(س) سخنرانی می‌کند.

لطفی خاطرنشان کرد: شعار امسال روز ملی ۱۳ آبان برگرفته از منویات رهبری معظم انقلاب با نام استکبارستیزی سرآغاز افول آمریکا نام‌گذاری شده است، امسال سیاست‌های خصمانه‌ای از سوی دشمنان شکل‌گرفته است و باید راهپیمایی ۱۳ آبان به‌عنوان دستاوردی باارزش و نماد تجلی مقاومت ملت مردم برگزار شود.