به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، سید محمود میرفیضی اظهار کرد: پس از ساعت‌ها تلاش اطلاعاتی مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قم مشخص شد یک قاچاقچی مواد مخدر در حال انتقال محموله‌ای افیونی از مرزهای جنوب شرقی کشور به استان یزد است که بلافاصله موضوع […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، سید محمود میرفیضی اظهار کرد: پس از ساعت‌ها تلاش اطلاعاتی مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قم مشخص شد یک قاچاقچی مواد مخدر در حال انتقال محموله‌ای افیونی از مرزهای جنوب شرقی کشور به استان یزد است که بلافاصله موضوع به پلیس مبارزه با مواد مخدر آن استان اطلاع داده شد.

وی گفت: در ادامه ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان یزد نیز بلافاصله وارد عمل شده و کامیون بنز را شناسایی و متوقف کردند.

فرمانده انتظامی استان قم تصریح کرد: در این عملیات که با اعلام به موقع پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قم و عملیات سنجیده ماموران پلیس مبارزه با مواد یزد انجام شد، در بازرسی از کامیون ۵۱ لیتر شیشه مایع کشف شد.

میرفیضی با اشاره به دستگیری یک سوداگر مرگ و تحویل او به مراجع قضائی خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی با سوداگران مرگ و قاچاقچیان افیونی برخورد قاطع و قانونی می کند و هرگز اجازه جولان و سرکشی به آنان نخواهد داد.