مسابقه بزرگ کتاب‌خوانی "تنها زیر باران" در قم برگزار می‌شود

– اخبار استانها – به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، حاج حسین کاجی در نشست خبری با اصحاب رسانه که در سالن جلسات مجتمع خاتم برگزار شد،بابیان لزوم توجه به زندگی شهدا برای فرهنگ‌سازی در جامعه اظهار داشت : جوانان نیازمند آشنایی با ابعاد مختلف زندگی شهدا […]

– اخبار استانها –

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، حاج حسین کاجی در نشست خبری با اصحاب رسانه که در سالن جلسات مجتمع خاتم برگزار شد،بابیان لزوم توجه به زندگی شهدا برای فرهنگ‌سازی در جامعه اظهار داشت : جوانان نیازمند آشنایی با ابعاد مختلف زندگی شهدا هستند.

وی مهم‌ترین رسالت موسسه فرهنگی حماسه ۱۷ را معرفی شهدای استان قم به جوانان دانست و افزود: باهدف آشنایی جوانان با شهدایی مانند شهید زین‌الدین تا امروز ۸۰ جلد کتاب از زندگی شهدای قم نوشته‌شده است.

مدیرعامل موسسه فرهنگی حماسه ۱۷ اهل رسانه را سرداران فرهنگی عصر حاضر نامید و گفت: در حال حاضر وظیفه ما جمع‌آوری مستندات جنگ بوده و ارائه هنرمندان بر عهده اهل رسانه است.

وی جمع‌آوری ۶۰۰ ساعت فیلم دوران جنگ را یکی از اقدامات انجام‌شده در موسسه معرفی کرد و افزود: جمع‌آوری بیش از ۲۳ هزار سند از عملیات‌های جنگی، یک هزار ساعت صدای بی‌سیم هدایت عملیات، و ۳۰۰ ساعت صوت گنجینه‌ای است که هم کنون در دسترس اهل رسانه و پژوهش گران است.

عضو مجلس خبرگان: گیرندگان حقوق‌های نجومی ‌اعتقادی به راه و سیره شهدا ندارندخیّران هیئت “میثاق با شهدا” ۳۲۰ نفر را به زیارت کربلا فرستادندبرگزاری یادواره شهدا در سازمان صنایع دریایی شهید مقدم یزد

کاجی تأکید کرد: زمان همراهی و هم‌بستگی بین هنرمندان و اهل رسانه برای تبیین حقیقی شهدا و اهداف انقلاب رسیده و باید حرف‌ها و حقیقت‌ها برای عموم مردم بیان شود.

مدیرعامل موسسه فرهنگی حماسه ۱۷ از برگزاری مسابقه بزرگ کتاب‌خوانی با عنوان تنها؛ زیر باران خبر داد و تصریح کرد : این مسابقه باهدف آشنایی جوانان بازندگی شهید زین‌الدین برنامه‌ریزی‌شده و همه اقشار جامعه می‌توانند در این مسابقه شرکت کنند.

وی با تأکید بر برگزاری مسابقات کتاب‌خوانی با محور شهدای استان قم ادامه داد: تنها علت آشنا نبودن جوانان با همه ابعاد زندگی شهدا عدم توجه ما به این موضوع بوده و زمان پرداختن به این موضوع رسیده است.

کاجی زمان شرکت در مسابقه کتاب‌خوانی را از ۱۳ آبان تا ۱۲ بهمن‌ماه اعلام کرد و ادامه داد: با تهیه کتاب نحو شرکت در مسابقه به  متقاضیان ارائه‌شده و می‌توانند در این حرکت فرهنگی شرکت کنند.

وی در پایان بیان کرد: اسناد جمع‌آوری‌شده مخصوص لشکر ۱۷ فرماندهان و عملیات‌های انجام‌شده در لشکر ۱۷  و استان قم است.