آزادی ۲۰ زندانی به همت قرارگاه جهادی در قم
آزادی ۲۰ زندانی به همت قرارگاه جهادی در قم

مهرشاد سهیلی طی سخنانی در مراسم بزرگداشت علامه آیت الله مصباح یزدی (ره) و رونمایی از سرود مصباح ولایت که در تالار همایش های غدیر برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطر این عالم ربانی اظهار داشت: آیت الله مصباح یزدی همواره بر توجه جوانان به تحصیل تاکید داشت و این موضوع را در دیدارهای […]

مهرشاد سهیلی طی سخنانی در مراسم بزرگداشت علامه آیت الله مصباح یزدی (ره) و رونمایی از سرود مصباح ولایت که در تالار همایش های غدیر برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطر این عالم ربانی اظهار داشت: آیت الله مصباح یزدی همواره بر توجه جوانان به تحصیل تاکید داشت و این موضوع را در دیدارهای خصوصی که با ایشان داشتیم مطرح می کرد.
وی ضمن یاد آوری آخرین دیدارش با این فیلسوف فقید بیان کرد: علامه مصباح یزدی (ره) با اشاره به اینکه برای انجام هرکاری نیاز به مطالعه و علم آموزی است برضرورت پژوهش و تحقیق در زمینه های مختلف تاکید داشت.
فرمانده قرارگاه فرهنگی جهادی حضرت مهدی «عج» در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به برخی اقداماتی که از سوی این قرارگاه جهادی در حال انجام است اشاره کرد و گفت: آزاد سازی ۲۰ زندانی و توزیع غذا در حاشیه شهر از جمله اقداماتی است که از سوی این قرارگاه در حال انجام است.
دراین مراسم حجت الاسلام حسینی نژاد با اشاره به اینکه آیت‌الله مصباح یزدی درمؤسسه امام خمینی را به عنوان پژوهشکده ای دینی پایه گذاری کرد، گفت: شمار بالای پژوهشگران برجسته و فاخر را فقط می شود در موسسه آموزشی پژوهشی امام خمینی یافت که در نوع خود کم نظیر است.
در بخش دیگری از این مراسم سرود مصباح ولایت از سوی یکی از گروه‌های سرود یزد به مناسبت ارتحال آیت‌الله محمدتقی مصباح یزدی اجرا شد. در بخش پایانی پس از رونمایی از پوستر سرود مصباح ولایت صابر خراسانی و سیدمهدی تحویل‌دار به شعرخوانی و مرثیه‌سرایی پرداختند.

انتهای پیام