مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق در قم افتتاح شد‌
مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق در قم افتتاح شد‌

– اخبار استانها – به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق وخانه فناوری های فرهنگی اصفهان و مشهد ظهر امروز در قم  افتتاح شد. این  مراسم با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهور، حجت الاسلام واعظی رییس دفتر تبلیغات […]

– اخبار استانها –

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق وخانه فناوری های فرهنگی اصفهان و مشهد ظهر امروز در قم  افتتاح شد.

این  مراسم با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهور، حجت الاسلام واعظی رییس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه، بهرام سرمست استاندار قم، اخوان علوی رییس پارک علم و فناوری استان قم و مدیران دفتر تبلیغات اسلامی برگزار شد.

مراسم بزرگداشت شهید نواب صفوی در قم برگزار شدکشف ۱۵۰ دستگاه استخراج بیت کوین در یک کارخانه متروکه قم

سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهور در این مراسم گفت: تولید محتوای آی تی از جمله موضوعاتی است که باید نسبت به آن برتری داشته باشیم و نیازمند تولید محتوا در زمینه علم وفناوری هستیم و توسعه فرهنگ دینی نیز باید مورد تاکید باشد.

همچنین در پایان این مراسم از اپلیکشن مدرسه آنلاین رونمایی شد.

ترجمه ارزش و مفاهیم در قالب محصول و خدمت مدنظر مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق است و از بین ۳۰۰گروه تبلیغی ۱۲تیم در این مرکز فعالیت می‌کنند.