آخرین وضعیت آیت‌الله امینی از زبان فرزندشان؛ حال عمومی آیت الله مناسب و در محل کارشان حاضر شدند

– اخبار استانها – سعید امینی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در قم، با اشاره به آخرین وضعیت آیت‌الله امینی‌ اظهار داشت: به لطف خدا حال پدرم مساعد است و امروز در محل کار حضور پیدا کردند.  وی افزود:وضعیت عمومی پدرم بهبود پیداکرده است و مشکل خاصی وجود ندارد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم […]

– اخبار استانها –

سعید امینی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در قم، با اشاره به آخرین وضعیت آیت‌الله امینی‌ اظهار داشت: به لطف خدا حال پدرم مساعد است و امروز در محل کار حضور پیدا کردند.

 وی افزود:وضعیت عمومی پدرم بهبود پیداکرده است و مشکل خاصی وجود ندارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از تسنیم،آیت‌الله سبحانی مرجع تقلید شیعیان، آیت‌الله نوری همدانی مرجع تقلید شیعیان، آیت‌الله شبیری زنجانی، آیت‌الله اعرافی مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور، آیت‌الله حسینی بوشهری دبیر شورای عالی حوزه‌های علمیه، آیت‌الله سید محمد سعیدی نماینده ولی‌فقیه در استان، آیت‌الله مقتدایی عضو مجلس خبرگان رهبری،حجت‌الاسلام علوی وزیر اطلاعات، حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدی عراقی رئیس دفتر مقام معظم رهبری در قم و بهرام سرمست استاندار قم در مدت بستری بودن آیت الله امینی در بیمارستان و منزل از ایشان عیادت کردند.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری در قم از آیت‌الله امینی عیادت کردوزیر اطلاعات از آیت‌الله امینی عیادت کرد

آیت‌الله ابراهیم امینی متولد ۹ تیرماه سال ۱۳۰۴ در نجف‌آباد اصفهان است، ایشان از اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام است و در دوره‌های اول تا سوم مجلس خبرگان رهبری نمایندگی استان چهارمحال و بختیاری را به عهده داشت.

آیت‌الله امینی آثاری در موضوعات مختلف به‌زبان ساده نوشته که آیین همسرداری و دادگستر جهان از جمله آثار او است.