دمای قم به ۷ درجه می‌رسد

محمدرضا قاضی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان صاف گاهی همراه با وزش باد است. وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم ۷ درجه و ۲۳ درجه است، ادامه داد […]

محمدرضا قاضی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان صاف گاهی همراه با وزش باد است.

وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم ۷ درجه و ۲۳ درجه است، ادامه داد : امروز جهت وزش باد در قم غربی و با حداکثر سرعت ۴۰ کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان شمالی و با حداکثر سرعت ۴۰ کیلومتر بر ساعت خواهد بود، حداقل و حداکثر دما در قم ۸ درجه و ۲۲ درجه است، فردا آب و هوای استان صاف گاهی همراه وزش باد است.

قاضی با بیان اینکه در روز دوشنبه آسمان استان قم کمی ابری است، گفت: در این روز در بعد از ظهر شاهد افزایش ابر و در پاره ای نقاط شاهد رگبار، رعد و برق و وزش باد در استان خواهیم بود.

وی ادامه داد: در روز دوشنبه جهت وزش باد در استان قم شرقی و با حداکثر ۴۰ کیلومتر بر ساعت است، در این روز حداقل و حداکثر دمای استان ۸ درجه و ۱۹ درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در ۲۴ ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب ۷ درجه و ۲۲ درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت ۱۴ کیلومتر بر ساعت با جهت جنوب شرقی در این شهر بودیم.

قاضی خاطرنشان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته سردترین و گرم ترین نقطه استان قم به ترتیب منطقه دستجرد با ۵ درجه و منطقه کوه سفید با ۲۳ درجه بود.