خط و نشان شیمیدُر قم برای قهرمانی بسکتبال ایران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، شیمیدُر که در دوره‌های اخیر لیگ برتر بسکتبال مردان باشگاه‌های ایران همواره با بازیکنان سرشناس خود یکی از مدعیان قهرمانی بوده، فصل ۱۳۹۸ لیگ برتر را نیز با کسب بهترین نتیجه آغاز کرد تا آمادگی خود را به رخ دیگر رقبای […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، شیمیدُر که در دوره‌های اخیر لیگ برتر بسکتبال مردان باشگاه‌های ایران همواره با بازیکنان سرشناس خود یکی از مدعیان قهرمانی بوده، فصل ۱۳۹۸ لیگ برتر را نیز با کسب بهترین نتیجه آغاز کرد تا آمادگی خود را به رخ دیگر رقبای مطرح لیگ بکشد.

طبق برنامه سازمان لیگ فدراسیون بسکتبال، هفت مسابقه از هفته نخست فصل جدید لیگ برتر بسکتبال در شهرهای قم، تهران، آبادان، بندرعباس، اصفهان، مشهد و شهرکرد به انجام رسید و یکی از هفت تیم پیروز بازی‌ها، شیمیدُر قم بود که توانست در حضور قمی‌های طرفدار خود با اختلاف ۲۶ امتیاز تیم شورا و شهرداری قزوین را شکست دهد.

این در شرایطی است که بسکتبال نخستین رشته تیمی صعود کرده به بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ محسوب می‌شود و عنوان تیم برتر آسیا در مسابقات جام جهانی ۲۰۱۹ این رشته را نیز یدک می‌کشد، به همین دلیل بازی‌های فصل جدید مسابقات لیگ برتر بسکتبال با دوره‌های قبلی این لیگ تفاوت زیادی دارد.

در واقع المپیکی شدن تیم ملی ایران شور و هیجان خاصی به لیگ برتر بسکتبال داده و تمام تیم‌ها از جمله شیمیدُر قم با انگیزه بسیار بالا فصل جدید لیگ برتر را آغاز کردند، لیگی که در آن ۱۴ تیم حضور دارند و ابتدا ۲۶ هفته به شکل رفت و برگشت رقابت می‌کنند و سپس بازی‌های پلی‌آف برگزار می‌شود.

در هفته نخست این رقابت‌ها تیم بسکتبال شیمیدُر قم با هدایت محمدرضا اسلامی مقابل تیم شورا و شهرداری قزوین در سالن دو هزار نفری شهید حیدریان قم تیم برتر میدان بود و سرانجام با نتیجه جالب توجه ۹۷ بر ۷۱ موفق به شکست میهمان خود شد تا یکی از بهترین نتایج شروع فصل را کسب کند.

تیم بسکتبال شیمیدُر قم در نخستین بازی خارج از خانه خود از فصل ۱۳۹۸ لیگ برتر بسکتبال باشگاه‌های ایران روز پنجشنبه هفته جاری در میهمانی تیم مطرح و مدعی مهرام تهران در تالار بسکتبال آزادی به میدان خواهد رفت، مسابقه‌ای که بین دو تیم شاخص بسکتبال کشور انجام می‌شود.

انتهای پیام / ۷۸۰۰۲