تیم تنیس روی میز قم صدرنشین جوانان و نوجوانان کشور شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری برنا از قم، محمد عموییان اظهار داشت: رقابت‌های دسته برتر تنیس روی میز نوجوانان و جوانان باشگاه‌های کشور در حالی روزهای پنج شنبه و جمعه در شهر سقز در استان کردستان برگزار شد که عنوان قهرمانی دور رفت مرحله گروهی این پیکارها برای اولین […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری برنا از قم، محمد عموییان اظهار داشت: رقابت‌های دسته برتر تنیس روی میز نوجوانان و جوانان باشگاه‌های کشور در حالی روزهای پنج شنبه و جمعه در شهر سقز در استان کردستان برگزار شد که عنوان قهرمانی دور رفت مرحله گروهی این پیکارها برای اولین بار به تیم قم اختصاص پیدا کرد.

وی افزود: تیم تنیس روی میز استان قم در این رقابت‌ها با کسب ۳ پیروزی به عنوان صدرنشین خود را معرفی کرد و سپس با ۲ برد دیگر در بازی های بعدی با شایستگی قهرمانی دور رفت این مسابقات را از آن خود کرد.

رئیس هیئت تنیس روی میز استان قم گفت: در این مسابقات تیم تنیس روی میز استان قم ابتدا برابر تیم پالایش نفت آبادان ۴ بر یک به پیروزی رسید و سپس با نتایج ۴ بر صفر و ۴ بر ۳ برابر تیم‌های هیئت کردستان  و پاک نژاد اسپورت تهران صاحب برد شد.

عموییان بیان داشت: پسران پینگ پنگ باز قم در چهارمین دیدار خود ۴ بر ۲ بر تیم هیئت کرمان غلبه کردند و سرانجام، در دیدار پنجم توانستند با همین نتیجه تیم هیئت قزوین را شکست دهند و قهرمان دور رفت گروه دوم جوانان و نوجوانان کشور شوند.

وی عنوان کرد: سید محمد موسوی، سید علی سجادیان، محمد محمدی، پرهام حکانی و پارسا نوروزی با مربیگری سید مهدی مقیمی ترکیب تیم قم در این پیکارها را تشکیل دادند و برای ورزش قم افتخار آفرین شدند.

 

بیشتر بخوانید: