به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری برنا از قم، آیت‌الله نوری همدانی در این عیادت از خداوند متعال برای  آیت‌الله مکارم شیرازی عافیت، سلامتی و شفای عاجل مسالت کرد. همچنین آیت الله دوزدوزانی از اساتید حوزه علمیه قم ، حجت الإسلام والمسلمین اعرافی مدیر حوزه های علمیه و تعدادی از […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری برنا از قم، آیت‌الله نوری همدانی در این عیادت از خداوند متعال برای  آیت‌الله مکارم شیرازی عافیت، سلامتی و شفای عاجل مسالت کرد.

همچنین آیت الله دوزدوزانی از اساتید حوزه علمیه قم ، حجت الإسلام والمسلمین اعرافی مدیر حوزه های علمیه و تعدادی از اساتید سطوح عالی حوزه نیز با وی دیدار و گفت وگو کردند.

دفتر آیت‌الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید هشتم آبانماه نیز در بیانیه‌ای اعلام کرد: اکنون‌که به برکت ادعیه‌ خالصانه مقربان درگاه الهی و تلاش‌های پیگیر تیم پزشکی حال عمومی معظم‌له رو به بهبودی است از عموم مؤمنین به‌ویژه رهبر معظم انقلاب و مراجع عالی‌قدر تقلید دامت برکاتهم، علما و فضلای گران‌قدر، رؤسای محترم قوا و سایر مقامات کشوری و لشکری و همچنین تمامی علاقه‌مندان به مرجعیت در داخل و خارج از کشور که با حضور و عیادت و یا ارسال پیام و تلفن ابراز محبت نمودند صمیمانه سپاسگزاری می‌کنیم.

بیشتر بخوانید: