آیت‌الله نوری همدانی از آیت‌الله مکارم‌ عیادت کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری برنا از قم، آیت‌الله نوری همدانی در این عیادت از خداوند متعال برای  آیت‌الله مکارم شیرازی عافیت، سلامتی و شفای عاجل مسالت کرد. همچنین آیت الله دوزدوزانی از اساتید حوزه علمیه قم ، حجت الإسلام والمسلمین اعرافی مدیر حوزه های علمیه و تعدادی از […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری برنا از قم، آیت‌الله نوری همدانی در این عیادت از خداوند متعال برای  آیت‌الله مکارم شیرازی عافیت، سلامتی و شفای عاجل مسالت کرد.

همچنین آیت الله دوزدوزانی از اساتید حوزه علمیه قم ، حجت الإسلام والمسلمین اعرافی مدیر حوزه های علمیه و تعدادی از اساتید سطوح عالی حوزه نیز با وی دیدار و گفت وگو کردند.

دفتر آیت‌الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید هشتم آبانماه نیز در بیانیه‌ای اعلام کرد: اکنون‌که به برکت ادعیه‌ خالصانه مقربان درگاه الهی و تلاش‌های پیگیر تیم پزشکی حال عمومی معظم‌له رو به بهبودی است از عموم مؤمنین به‌ویژه رهبر معظم انقلاب و مراجع عالی‌قدر تقلید دامت برکاتهم، علما و فضلای گران‌قدر، رؤسای محترم قوا و سایر مقامات کشوری و لشکری و همچنین تمامی علاقه‌مندان به مرجعیت در داخل و خارج از کشور که با حضور و عیادت و یا ارسال پیام و تلفن ابراز محبت نمودند صمیمانه سپاسگزاری می‌کنیم.

بیشتر بخوانید: