رئیس سازمان  تبلیغات درگذشت سعید جباری را تسلیت گفت
رئیس سازمان  تبلیغات درگذشت سعید جباری را تسلیت گفت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام والمسلمین محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با صدور پیامی درگذشت سعید جباری مدیرعامل خبرگزاری نسیم‌آنلاین را تسلیت گفت. مشروح متن این‌پیام به این‌ترتیب است: «بسم الله الرحمن الرحیم انا لله و انا الیه راجعون درگذشت ناگهانی برادر گرانقدر انقلابی و تلاشگرمان، […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام والمسلمین محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با صدور پیامی درگذشت سعید جباری مدیرعامل خبرگزاری نسیم‌آنلاین را تسلیت گفت.

مشروح متن این‌پیام به این‌ترتیب است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

درگذشت ناگهانی برادر گرانقدر انقلابی و تلاشگرمان، سعید جباری، موجب اندوه و تأثر فراوان گردید. ایشان یک نسل سومی مؤمن، مجاهد، بصیر، خوش فکر و پرعمل بود که همواره در زیست بوم فرهنگی رسانه ای انقلاب اسلامی، نقش آفرینی های مؤثر داشت. از دست دادن یکی از فرماندهان نهضت تبلیغی گام دومی مان در معرکه جنگ نرم و جهاد کبیری که درگیر آن هستیم، برای اینجانب، بسیار سخت و طاقت فرسا است. خسران نبود همراهی این همسنگر عزیز را به همه فعالان فرهنگی رسانه ای انقلاب و نهضت تبلیغات اسلامی، به ویژه به بنیاد تبلیغ نوین سازمان تبلیغات اسلامی تسلیت عرض می کنم؛ همچنین به خانواده محترم و داغدار ایشان عرض تسلیت و تهنیت دارم و از درگاه حضرت حق، برای ایشان صبر و برای روح آن عزیز، رحمت، غفران و علو درجات مسألت می نمایم.

محمد قمی

۲۸ آذر ماه ۱۳۹۹ هجری شمسی

۳ جمادی الاولی ۱۴۴۲ هجری قمری»