احداث دو ترمینال پسته در قم
احداث دو ترمینال پسته در قم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، نشست امروز شورای برنامه ریزی و توسعه استان علاوه بر بحث درباره ضرورت حفظ باغ ها و فضای سبز و عدم تغییر کاربری آن ها و همچنین لزوم خانه دار کردن قمی های متقاضی طرح اقدام ملی مسکن در خود این […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، نشست امروز شورای برنامه ریزی و توسعه استان علاوه بر بحث درباره ضرورت حفظ باغ ها و فضای سبز و عدم تغییر کاربری آن ها و همچنین لزوم خانه دار کردن قمی های متقاضی طرح اقدام ملی مسکن در خود این استان، چند مصوّبه دیگر هم داشت.

احداث کارگاه رویه کفش در مناطق صنعتی قم یکی از این مصوّبات بود.

همچنین اعضای شورای برنامه ریزی و توسعه استان با احداث دو ترمینال پسته و فرآوری این محصول، کارخانه بسته بندی خشکبار، کارخانه تولید آبمیوه، سرکه و تُرشی و همچنین کارگاه بسته بندی میوه و سبزیجات موافقت کردند.

این طرح ها پیش از این در کارگروه امور زیربنایی، توسعه روستایی، عشایری و شهری و آمایش سرزمین و محیط زیست استان به تصویب رسیده بود.

نشست امروز شورای برنامه ریزی و توسعه استان حاشیه ای هم داشت، آن جا که در پایان این نشست و هنگام رأی گیری درباره تک تک طرح های مطرح شده، سیستم رأی گیری الکترونیکی از کار افتاد و آراء به صورت کاغذی و با چرخاندن گلدان اخذ رأی در بین اعضا ثبت شد.