نماینده مردم بوشهر در مجلس خبرگان در بیمارستان بستری شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر، آیت الله سیدهاشم حسینی بوشهری نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری، دبیرشورای عالی حوزه‌های علمیه و امام جمعه قم، دیشب (نهم آبان) به علت عارضه قلبی در بیمارستان شهید بهشتی قم بستری شد. پس از انجام اقدامات اولیه و […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر، آیت الله سیدهاشم حسینی بوشهری نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری، دبیرشورای عالی حوزه‌های علمیه و امام جمعه قم، دیشب (نهم آبان) به علت عارضه قلبی در بیمارستان شهید بهشتی قم بستری شد.

پس از انجام اقدامات اولیه و با نظر خانواده آیت الله حسینی بوشهری، او برای تکمیل روند درمان به بیمارستانی در تهران انتقال یافت.

آیت الله حسینی بوشهری در دهه آخر صفر در بوشهر حضور داشت و ضمن سخنرانی در مجالس سوگواری این ایام، نشست‌هایی با مسئولان استان داشت.

آیت‌الله سید هاشم حسینی بوشهری متولد سال ۱۳۳۵ شمسی است در بخش بردخونِ شهرستان دیر.

او، اکنون به عنوان استاد برجسته و مشهور حوزه علمیه قم، دبیر شورای عالی حوزه‌های علمیه، نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه قم، فعالیت دارد.

آیت الله حسینی بوشهری پس از چندین دوره تدریس دروس سطح عالی، سالیانی است که به تدریس خارج فقه و اصول و نیز قواعد فقهیه و تفسیر اشتغال دارد.

او در کنار تدریس در حوزه و دیگر فعالیت‎های علمی خویش، به تدریس در دانشگاه‌های استان‌های تهران و قم نیز اشتغال دارد.