عضو جامعه مدرسین: رفع فقر و مشکلات معیشتی محرومان مورد تأکید همگان باشد

– اخبار استانها – به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم،آیت‌الله نجم الدین طبسی در سخنرانی پیش از خطبه‌های این هفته نماز جمعه قم تصریح کرد: نصرت و یاری خداوند متعال سبب پیروزی انقلاب اسلامی در برابر توطئه‌ها و شیطنت‌ها است. وی بابیان اینکه بر مبنای منطق اسلام […]

– اخبار استانها –

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم،آیت‌الله نجم الدین طبسی در سخنرانی پیش از خطبه‌های این هفته نماز جمعه قم تصریح کرد: نصرت و یاری خداوند متعال سبب پیروزی انقلاب اسلامی در برابر توطئه‌ها و شیطنت‌ها است.

وی بابیان اینکه بر مبنای منطق اسلام و دعاهای معصومین نباید به وضع موجود قانع بود،بیان کرد: مؤمنان باید به دنبال ظهور و تشکیل دولت کریمه امام عصر(عج) باشند.

عملیات اجرایی ساخت ۱۸۰۰۰ مسکن محرومان در ۴ استان آغاز شدتأکید آیت‌الله علوی‌گرگانی بر کمک به محرومان و ایتام جامعه

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم بابیان اینکه در دوران غیبت بار اصلی دین و هدایت مردم به دوش علمای دینی است،عنوان کرد: این وظیفه و رسالت باری سنگین و حساس است.

استاد حوزه علمیه قم با اشاره به اهمیت خدمت‌رسانی به محرومان عنوان کرد:رفع فقر و مشکلات معیشتی افراد نیازمند یکی از معارف پرتکراری است که در دعاهای معصومین و امام زمان(عج) تأکید شده است.

آیت‌الله طبسی بابیان اینکه رسیدگی به حال مسلمانان گرفتار، دعا برای شفای بیماران و استغفار برای مؤمنین در دعاهای حضرت مهدی(عج) بیان‌شده است،خاطرنشان کرد: در دوران غیبت باید از مجاهدان و افرادی که در برابر ظلم و معاندین در محورهای مختلف مقاومت اسلامی جهاد کردند دفاع و حمایت لازم صورت بگیرد.