مسکن ملی قمی‌ها در محدوده پردیسان ساخته می شود
مسکن ملی قمی‌ها در محدوده پردیسان ساخته می شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قم،  محسن بهشتی معاون استاندار قم  با اشاره به آخرین پیگیری‌ها درباره طرح مسکن ملی قمی‌ها گفت: از یک ماه قبل که این بحث مطرح شد که ۱۲ هزار متقاضی بناست در شهر جدید امیرکبیر اراک مسکن دار شوند. معاون هماهنگی […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قم،  محسن بهشتی معاون استاندار قم  با اشاره به آخرین پیگیری‌ها درباره طرح مسکن ملی قمی‌ها گفت: از یک ماه قبل که این بحث مطرح شد که ۱۲ هزار متقاضی بناست در شهر جدید امیرکبیر اراک مسکن دار شوند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قم با بیان اینکه این تصمیم‌گیری بدون اطلاع مسئولان استان اتخاذ شده بود افزود: مدیران استانی پس از اطلاع از این موضوع به سرعت پیگیری‌های لازم را به عمل آوردند،که در نتیجه پیگیری استاندار از وزارت راه درخواست الحاق زمین کردیم تا متقاضیان و شهروندان قمی در استان قم مستقر شوند.

بهشتی با تاکید بر اینکه انتقال مسکن ملی قمی‌ها به اراک هیچ منطق کارشناسی نداشت و زیبنده شهروندان قمی هم نبود ادامه داد: پس از انجام کار کارشناسی لازم، بنا شد ۵۶۰ هکتار از اراضی منطقه پردیسان برای الحاق در کارگروه امور زیربنایی استان به تصویب رسید، که متعاقبا در شورای برنامه ریزی استان بعد از تصویب در شورای عالی معماری نیز به تصویب خواهد رسید تا دغدغه همشهریان رفع شود.

معاون استاندار قم یادآورشد: به همه متقاضیان مسکن ملی در شهر جدید امیرکبیر که از قم ثبت نام کردند در همین منطقه، زمین تخصیص می‌دهیم.