نامه امام جمعه قم به بازیکن پرسپولیس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از مشرق، آیت‌الله سعیدی امام‌جمعه قم و نماینده ولی‌فقیه در استان در نامه‌ای خطاب به مهدی ترابی بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس از وی تقدیر کرد. متن نامه به شرح زیر است: بسیار خرسندیم که جنابعالی به پیروی از خیل شهدا، به خون تپیده چهل سال گذشته […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از مشرق، آیت‌الله سعیدی امام‌جمعه قم و نماینده ولی‌فقیه در استان در نامه‌ای خطاب به مهدی ترابی بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس از وی تقدیر کرد.

متن نامه به شرح زیر است:

بسیار خرسندیم که جنابعالی به پیروی از خیل شهدا، به خون تپیده چهل سال گذشته در عرصه دفاع مقدس و به‌مانند مدافعین شجاع حرم اهل‌بیت(ع) و جوانان ارزشی و انقلابی پرشمار این مرزوبوم یک‌بار دیگر ثابت کردید که پای‌کار انقلاب و نظام ایستاده‌اید و لبیکی جانانه به بیانیه گام دوم انقلاب گفتید.

بیشتر بخوانید:

ترابی: مثل بعضی‌ها برای شادی گل خط نمی‌گیرم

اقدام ارزشمند و به‌موقع جنابعالی مانند پیامی صریح و روشن به مسئولان و آحاد جامعه در راستای حمایت از ولی‌فقیه بود و این‌جانب به نمایندگی از ائمه محترم جمعه قم مراتب تقدیر و تشکر از این عمل انقلابی و بزرگ شمارا اعلام داشته و امیدوارم آحاد جامعه و جوانان این مرزوبوم بدانند که رمز موفقیت و عبور از تمامی بحران‌ها تبعیت و پیروزی از مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای است.