تولید کمربند‌های هوشمند ویژه سالمندان در قم
تولید کمربند‌های هوشمند ویژه سالمندان در قم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قم، حاجی ایوبی مدیرعامل شرکت فناوران طب و صنعت آراد قم گفت: کمربند هوشمند برای نخستین بار در کشور تولید شده که نیاز ۴ میلیون و ۴۰۰ هزار سالمند است. مدیرعامل شرکت فناوران طب و صنعت آراد قم با اشاره به […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قم، حاجی ایوبی مدیرعامل شرکت فناوران طب و صنعت آراد قم گفت: کمربند هوشمند برای نخستین بار در کشور تولید شده که نیاز ۴ میلیون و ۴۰۰ هزار سالمند است.

مدیرعامل شرکت فناوران طب و صنعت آراد قم با اشاره به ویژگی این کمربند تصریح کرد: بسیاری از سالمندان در اثر افتادن و شکستگی لگن جان خود را از دست می‌دهند که این کمربند هوشمند کمک می‌کند که به محض مشخص شدن آستانه زمین خوردن فرد کیسه‌های هوایی که در دو طرف آن قرار داده شده باز شود و از شکستگی جلوگیری می‌کند.

 حاجی ایوبی عنوان کرد:این کمربند پیش از این در کشور فرانسه با دقت ۸۰ درصدی تولید شده در حالی که دقت محصول آن‌ها ۹۲.۵ درصد است.

مدیرعامل شرکت فناوران طب و صنعت آراد در خصوص قیمت کمربند‌های هوشمند ویژه سالمندان هم یادآورشد: قیمت محصول ایرانی کمتر از ۴ میلیون تومان و قیمت نمونه خارجی اش ۳۰ میلیون تومان است.