۳ هزار نیروی شهرداری برای خدمت رسانی در زمستان آمادگی دارند
۳ هزار نیروی شهرداری برای خدمت رسانی در زمستان آمادگی دارند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قم،امیر سامع معاون خدمات شهری شهرداری قم ،صبح امروز در آغاز طرح زمستانی شهرداری قم با اشاره به اضافه شدن ۱۲ ماشین وتجهیز جدید موتوری به شهرداری قم برای طرح زمستان امسال گفت: برای خرید این تجهیزات ۱۲ میلیارد تومان هزینه […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قم،امیر سامع معاون خدمات شهری شهرداری قم ،صبح امروز در آغاز طرح زمستانی شهرداری قم با اشاره به اضافه شدن ۱۲ ماشین وتجهیز جدید موتوری به شهرداری قم برای طرح زمستان امسال گفت: برای خرید این تجهیزات ۱۲ میلیارد تومان هزینه شده است.

معاون خدمات شهری شهرداری قم گفت: ۳۵۰ دستگاه تجهیزات موتوری و مکانیزه و ۳ هزار نفر نیرو برای خدمت رسانی در فصل زمستان آمادگی دارند.

سامع همچنین  به برنامه ریزی برای جمع آوری و دفع آب‌های سطحی در زمان بارندگی خبر داد و از تعریف ۲۰۰ طرح شهری در مناطق ۸ گانه با پیشرفت کاری ۷۰ درصد خبر داد.

معاون خدمات شهری شهرداری قم با اشاره به نقاطی که باعث ورود سیلاب به مناطق شهری می‌شوند گفت: با پیگیری‌های انجام شده در بالادست پردیسان بالادست جمکران، بالادست اراک وجعفریه اقداماتی با هدف مدیریت بارش‌های لحظه‌ای و جلوگیری از سیلاب انجام شده است.