نام‌های تازه در لیگ برتر فوتسال
نام‌های تازه در لیگ برتر فوتسال

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از ایسنا، فصل جدید لیگ برتر فوتسال از فردا ۲۶ آذر با حضور ۱۴ تیم برگزار می شود. برای اولین بار این رقابت‌ها به صورت گروهی و در دو گروه ۷ تیمی برگزار می‌شود که شیوع بیماری کرونا علت اتخاذ چنین شیوه‌ای برای برگزاری این بازی‌هاست. […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از ایسنا، فصل جدید لیگ برتر فوتسال از فردا ۲۶ آذر با حضور ۱۴ تیم برگزار می شود. برای اولین بار این رقابت‌ها به صورت گروهی و در دو گروه ۷ تیمی برگزار می‌شود که شیوع بیماری کرونا علت اتخاذ چنین شیوه‌ای برای برگزاری این بازی‌هاست. جدا از شیوه جدید و جالب این رقابت‌ها، حضور نام‌های جدید در این فصل لیگ برتر فوتسال باعث شده خیلی‌ها منتظر هنرنمایی این تیم‌ها باشند.

در مقایسه با فصل گذشته تیم‌های کراپ الوند، راگای تهران، کوثر اصفهان، منصوری قرچک، فردوس قم و ایمان شیراز تیم‌هایی هستند که نام آن‌ها برای اولین بار در سال‌های اخیر شنیده می‌شود. مطرح ترین نام منصوری قرچک است که پس از چند فصل دوری از فوتسال بار دیگر به این عرصه بازگشته است؛ تیمی که عنوان قهرمانی ایران و نایب قهرمانی آسیا را یدک می کشد با هواداران پرشور خود بار دیگر به لیگ برتر بازگشته تا خاطرات گذشته را زنده کند. این تیم امتیاز ستارگان ورامین را در اختیار گرفت.

ایمان شیراز دیگر نام تازه لیگ برتر است که این فصل وارد عرصه شده است. آن‌ها با خرید امتیاز ارژن شیراز وارد رقابت‌ها شدند و باید از اعتبار فوتسال شیراز دفاع کنند.

فردوس قم هم امتیاز محمد سیما را دراختیار گرفت؛ تیمی که با نام آتلیه طهران قم در لیگ برتر حاضر شد و سپس با نام محمد سیما در لیگ بازی کرد حالا با اسپانسری تازه در فصل جدید لیگ برتر حاضر شده است.

کوثر اصفهان هم آخرین خرید امتیاز در لیگ برتر فوتسال بود که امتیاز هایپر شاهین شهر را در اختیار گرفت تا سهمیه دوم اصفهان در این فصل باشد.

تیم کراپ یکی از دو تیم صعود کننده به لیگ برتر است که با جذب ستاره‌ها و کادر فنی قوی حتی سودای قهرمانی در لیگ برتر را دارد.

راگای تهران هم پس از صعود فودکا به لیگ برتر امتیاز این تیم را خرید و با هدایت محمد کشاورز در فصل جدید شرکت می‌کند.

انتهای پیام