تنها سالن اختصاصی ورزش ناشنوایان قم بازسازی و تجهیز شد
تنها سالن اختصاصی ورزش ناشنوایان قم بازسازی و تجهیز شد

توحید محمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم، اظهار کرد: سالن ورزشی شهدای صادقیه جنب کشتارگاه صنعتی شهر قم از سال ۱۳۸۸ توسط اداره کل ورزش و جوانان افتتاح گردیده و به منظور توسعه ورزش بین قشر ناشنوا در اختیار این هیات ورزشی قرار گرفته است. وی ادامه داد: سالن ورزشی چند منظوره […]

توحید محمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم، اظهار کرد: سالن ورزشی شهدای صادقیه جنب کشتارگاه صنعتی شهر قم از سال ۱۳۸۸ توسط اداره کل ورزش و جوانان افتتاح گردیده و به منظور توسعه ورزش بین قشر ناشنوا در اختیار این هیات ورزشی قرار گرفته است.

وی ادامه داد: سالن ورزشی چند منظوره شهدای صادقیه در سال‌های بعد از بهره‌برداری دچار فرسودگی شده و بخش‌هایی از آن نیاز به تعمیر و تجهیز داشت که با حمایت‌های اداره کل ورزش و جوانان و توسط هیات ورزش‌های ناشنوایان این اقدامات انجام گرفت و هم اکنون سالن با شکل و شمایل جدید آماده خدمات‌رسانی به علاقمند ورزش به ویژه ناشنوایان عزیز است.

دبیر هیات ورزش‌های ناشنوایان قم افزود: رنگ‌آمیز و زیباسازی داخل و خارج سالن شامل درب‌ها، دیوار‌ها و …، تعمیر سیستم روشنایی و گرمایش، تجهیز و راه‌اندازی رشته بدن‌سازی و پرورش‌اندام از جمله تحولات و تغییراتی است که جدیدا در سالن شهدای صادقیه اتفاق افتاده است.

وی با بیان اینکه رشته‌های ورزشی شامل کاراته، دوومیدانی، تکواندو، تنیس روی‌میز، والیبال، دارت، فوتسال، فوتبال، شنا و … جزو رشته‌های فعال این هیات بوده‌ و هستند، خاطرنشان کرد: رشته هندبال نیز در هر دو بخش آقایان و بانوان فعال شده و امیدواریم در آینده دیگر رشته‌ها نیز در این هیات فعال شوند.

محمدی در پایان با اشاره به افتخار آفرینی ورزشکاران ناشنوای قم در میادین بین‌المللی، آسیایی و جهانی رشته‌هایی نظیر فوتبال، فوتسال، کشتی و کاراته، اظهار کرد: هم اکنون تعداد ۳۰۰ ورزشکار سازمان یافته در هر دو قسمت آقایان و بانوان هیات ورزش‌های ناشنوایان فعال هستند و در طول سال اعزام‌های مختلفی در تمام رشته به مسابقات کشوری داریم.

انتهای پیام / ۷۸۰۰۲