– اخبار استانها – به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، سوگواره ملی حریم فاطمی هم‌زمان با وفات شهادت گونه حضرت معصومه(س) تا فاطمیه اول در قم برگزار می‌شود. سوگواره ملی حریم فاطمی در چهار بخش پژوهشی( مقابله)، ادبی( داستان کوتاه و شعر)، هنری( نقاشی و خوشنویسی) و […]

– اخبار استانها –

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، سوگواره ملی حریم فاطمی هم‌زمان با وفات شهادت گونه حضرت معصومه(س) تا فاطمیه اول در قم برگزار می‌شود.

سوگواره ملی حریم فاطمی در چهار بخش پژوهشی( مقابله)، ادبی( داستان کوتاه و شعر)، هنری( نقاشی و خوشنویسی) و رسانه دیجیتال( پادکست و عکاسی) برگزار می‌شود.

سوگواره اربعین حسینی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در بقاع شاخص استان البرز برگزار می‌شودآیین سوگواره عاشورایی در اردبیل به کار خود پایان داد۱۰۰۰ اثر به دبیرخانه سومین سوگواره ملی اربعین دانشگاهیان ارسال شد

 

راه های ارتباطی برای شرکت در این سوگواره: کیلومتر ۵ بلوار شهید خدا کرم( جاده قدیم قم_ تهران) است و علاقه‌مندان برای شرکت در سوگواره ملی حریم فاطمی می‌توانند به www.qut.ac.it  مراجعه کنند، پیام‌رسان بله و واتساپ به آدرس  farhangiqut  و تلگرام به آدرس farhagi_qut ازجمله راه‌های ارتباطی برای شرکت در این سوگواره است.

تاریخ ارسال آثار ۶ آذر الی ۸ دی ماه است و به ۳ اثر برتر هر قسمت جوایز نقدی اهدا می‌شود.