به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرنگار مهر، نماینده قم با ترکیب کاملاً بومی در گروه سوم منطقه شمال با تیم‌های مهرام تهران، بانی نو تهران، خانه بسکتبال کاشان، شکلی تهران و مدرسه بسکتبال آتشی هم گروه شده است. مرحله اول این مسابقات از روز دوشنبه ۲۱ آذر به مدت یک […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرنگار مهر، نماینده قم با ترکیب کاملاً بومی در گروه سوم منطقه شمال با تیم‌های مهرام تهران، بانی نو تهران، خانه بسکتبال کاشان، شکلی تهران و مدرسه بسکتبال آتشی هم گروه شده است. مرحله اول این مسابقات از روز دوشنبه ۲۱ آذر به مدت یک هفته در سالن شهید رضائیان قم برگزار می‌شود.

عباس مرشدی سرمربی این تیم خواهد بود؛ حمیدرضا سلیم، مهدی رحیمی و سجاد عبداللهی به عنوان مربیان و محمود حاج اسماعیلی پیشکسوت بسکتبال قم هم به عنوان سرپرست در این تیم مسئولیت دارد.

با اعلام فدراسیون بسکتبال، خانه بسکتبال قم در نخستین گام دوشنبه ۲۴ آذر از ساعت ۱۶ به مصاف مدرسه بسکتبال آتشی می‌رود. نماینده قم پس از سال‌ها حضور در لیگ یک کشور را تجربه می‌کند و با حمایت مالی مجموعه باشگاه شیمیدر که در لیگ برتر بسکتبال کشور حضور دارد وارد این مسابقات می‌شود.